Solvex
Solvex is actief sinds 2011 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €94k en een nettoresultaat van €30k. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±1,9% per jaar). De solvabiliteit is beter dan 41% van 2768 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).
| Eigen vermogen | €94k |
| Netto resultaat | €30k |
| Werknemers (VTE) | 1,8 |
| Beter dan sector | 41% |
Uitzonderlijk profiel, sterk op vrijwel elke as.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 50,3% | 62,1% | |
| Nettoresultaat | €30k | €39k | |
| Eigen vermogen | €94k | €62k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €118k | €62k | |
| Personeelskosten | €66k | €17k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | microschema | microschema | verkort schema | verkort schema |
| Omzet | - | - | - | - |
| EBITDA | €51k | €50k | €29k | €53k |
| Nettoresultaat | €30k | €30k | €16k | €34k |
| Cashflow | €34k | €35k | €19k | €36k |
| Personeelskosten | €66k | €51k | €40k | €34k |
| Belastingen op het resultaat | €16k | €14k | €9k | €16k |
| Dividenden | €74k | €8k | €13k | €800 |
| Totaal activa | €188k | €162k | €143k | €142k |
| Eigen vermogen | €94k | €138k | €116k | €113k |
| Schulden | €93k | €24k | €27k | €29k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €93k | €24k | €26k | €28k |
| waarvan > 1 jaar | - | - | - | - |
| Werkkapitaal | €86k | €127k | €105k | €103k |
| Werknemers (VTE) | 1,8 | 1,2 | 0,8 | 0,8 |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 1,92 | 6,33 | 4,96 | 4,65 |
| Quick ratio | 1,92 | 6,33 | 4,96 | 4,65 |
| Werkkapitaalratio | 45,7% | 78,2% | 73,3% | 72,1% |
| Solvabiliteit | 50,3% | 85,3% | 81,3% | 79,6% |
| Debt / equity | 0,99 | 0,17 | 0,23 | 0,26 |
| Langetermijnschuldgraad | - | - | - | - |
| Interest coverage | 20,14 | 28,76 | 13,01 | 26,76 |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - |
| ROA | 16,1% | 18,8% | 10,9% | 23,5% |
| ROE | 32,0% | 22,1% | 13,4% | 29,6% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - |
Volledige jaarrekening (23 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | |||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €188k | €162k | €143k | €142k |
| Vaste activa | 21/28 | €9k | €12k | €12k | €12k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €9k | €11k | €12k | €11k |
| Financiële vaste activa | 28 | - | €100 | €100 | €100 |
| Vlottende activa | 29/58 | €179k | €150k | €131k | €131k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €105k | €44k | €38k | €45k |
| Liquide middelen | 54/58 | €45k | €72k | €46k | €39k |
| Balans, Passiva | |||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €188k | €162k | €143k | €142k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €94k | €138k | €116k | €113k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €19k | €19k | €19k | €19k |
| Reserves | 13 | €76k | €120k | €100k | €97k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | - | - | €-2k | €-2k |
| Schulden | 17/49 | €93k | €24k | €27k | €29k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €93k | €24k | €26k | €28k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €1k | €1k | €508 | €681 |
| Resultatenrekening | |||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €118k | €104k | €72k | €92k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €47k | €45k | €25k | €50k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €2k | €1k | €906 | €880 |
| Financiële kosten | 65 | €3k | €2k | €2k | €2k |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €46k | €45k | €24k | €49k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €16k | €14k | €9k | €16k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €30k | €30k | €16k | €34k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €30k | €30k | €16k | €34k |
-
Actief02-10-2023 → heden
-
Actief22-09-2023 → heden
| NACE primair | Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten(62200) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 04-04-2011 |
| Status | Actief |
| Postcode | 9031 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 44017A0895/00Z002 | Vlaanderen | 1.039 m² | 1 · 256 m² | 8,9 m · 1 verd. |
Wij kennen 5 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
04-03-2026 Zetelverplaatsing van Wingene naar Drongen
- Roggestraat 16, 8750 Wingene → Beekstraatkouter 96, 9031 Drongen
Technische details
{
"events": [
{
"kind": "zetel_transfer",
"seat_type": "siege_social",
"new_address": {
"raw": "Beekstraatkouter 96, 9031 Drongen",
"city": "Drongen",
"region": "vlaams_gewest",
"street": "Beekstraat",
"country": "BE",
"postcode": "9031",
"box_number": null,
"street_number": "96",
"locality_suffix": null
},
"old_address": {
"raw": "Roggestraat 16, 8750 Wingene",
"city": "Wingene",
"region": "vlaams_gewest",
"street": "Roggestraat",
"country": "BE",
"postcode": "8750",
"box_number": null,
"street_number": "16",
"locality_suffix": null
},
"effective_date": "2026-02-01",
"evidence_quote": "",
"region_changed": false,
"is_statute_change": true,
"nationality_change": false,
"old_address_source": "header_volledig_adres",
"statute_clause_text": null,
"statute_article_number": null,
"effective_date_qualifier": "absolute",
"statutaire_vs_werkelijke": "statutaire",
"linguistic_region_changed": false,
"court_jurisdiction_changed": false,
"effective_date_is_approximate": false
}
],
"notary": {
"name": null,
"firm_city": null,
"firm_name": null,
"office_city": null,
"is_associated": false
},
"act_meta": {
"language": "nl",
"pub_date": "2026-03-04",
"filing_date": "2026-02-24",
"act_kind_objet": "Zetel (zetelverplaatsing)"
},
"decision": {
"body": "bijzondere_algemene_vergadering",
"date": "2026-02-01",
"unanimous": null
},
"subject_company": {
"kbo": "0835.133.178",
"name_full": "Solvex",
"legal_form": "BV"
},
"publication_proxy": {
"kind": "person",
"org_kbo": null,
"org_name": null,
"person_name": "Ben Van Hees",
"org_rep_person_name": null,
"person_role_at_subject": "Bestuurder"
},
"co_filed_documents": [
"de notulen van de algemene vergadering dd. 01/02/2026"
]
}02-10-2023 1 bestuurder benoemd, 1 herbenoemd
- Rebekka Spelt, Bestuurder
- Ben VAN HEES, Bestuurder
Technische details
{
"events": [
{
"kind": "director_renew",
"role": "bestuurder",
"person": {
"rrn": null,
"name": "Ben VAN HEES",
"address": null,
"birth_date": null
},
"effective_date": "2023-09-22",
"evidence_quote": "De algemene vergadering herbenoemt onmiddellijk vervolgens als niet-statutaire bestuurder, de Heer Ben VAN HEES, voornoemd. ... Deze opdracht wordt verleend voor onbepaalde duur vanaf 22 september 2023"
},
{
"kind": "director_in",
"role": "bestuurder",
"person": {
"rrn": null,
"name": "Rebekka Spelt",
"address": null,
"birth_date": null
},
"evidence_quote": "Wordt tevens benoemd tot opvolgend bestuurder ingeval van overlijden, onbekwaamheid of afzetting van heer Ben Van Hees, voornoemd : mevrouw Rebekka Spelt, wonende te 8750 Wingene, Kapellestraat 6 bus A."
}
],
"schema": "v3.2",
"act_meta": {
"model_id": 36,
"extractor": "constrained-core-35b"
},
"subject_company": {
"kbo": "0835.133.178",
"name_full": "SOLVEX",
"legal_form": "BVBA"
}
}04-11-2015 Statutenwijziging
Technische details
{
"schema": "v3.2",
"act_meta": {
"model_id": 36,
"extractor": "constrained-core-35b"
},
"statute_change": {
"name_change": false,
"seat_change": false,
"object_change": true,
"effective_date": "2015-10-01",
"legal_form_change": false
},
"bedrijfsrevisor": null,
"subject_company": {
"kbo": "0835.133.178",
"name_full": "SOLVEX",
"legal_form": "BVBA"
},
"signature_regime": null,
"special_mandates": [],
"governance_change": {
"admin_delegated_added": []
}
}| Officiële naamNL | Solvex |