Paul HAMAIDE
Paul HAMAIDE is actief sinds 1991 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €238k en een nettoresultaat van €-7k. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±1,9% per jaar). De solvabiliteit is beter dan 39% van 343 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,6% (laag).
| Eigen vermogen | €238k |
| Netto resultaat | €-7k |
| Beter dan sector | 39% |
| Actief | 35 jaar |
Gemengd profiel: sterk in stabiliteit, zwakker in rentabiliteit.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 29,3% | 39,1% | |
| Nettoresultaat | €-7k | €40k | |
| Eigen vermogen | €238k | €193k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €76k | €230k | |
| Totaal activa | €813k | €633k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neerlegging | verkort schema | microschema | volledig schema |
| Omzet | - | - | - |
| EBITDA | €71k | €80k | €145k |
| Nettoresultaat | €-7k | €-2k | €56k |
| Cashflow | €47k | €53k | €110k |
| Personeelskosten | - | €1k | €563 |
| Belastingen op het resultaat | €429 | €1.000 | €16k |
| Dividenden | - | - | - |
| Totaal activa | €813k | €864k | €901k |
| Eigen vermogen | €238k | €245k | €248k |
| Schulden | €575k | €619k | €653k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €13k | €11k | €60k |
| waarvan > 1 jaar | €547k | €593k | €593k |
| Werkkapitaal | €188k | €189k | €122k |
| Werknemers (VTE) | - | - | - |
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Current ratio | 15,90 | 18,28 | 3,02 |
| Quick ratio | 13,63 | 15,55 | 2,47 |
| Werkkapitaalratio | 23,1% | 21,8% | 13,5% |
| Solvabiliteit | 29,3% | 28,4% | 27,5% |
| Debt / equity | 2,41 | 2,52 | 2,64 |
| Langetermijnschuldgraad | 2,30 | 2,42 | 2,39 |
| Interest coverage | 3,01 | 3,03 | 7,78 |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - |
| ROA | -0,9% | -0,3% | 6,2% |
| ROE | -3,0% | -0,9% | 22,6% |
| EBITDA-marge | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - |
Volledige jaarrekening (25 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | ||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €813k | €864k | €901k |
| Vaste activa | 21/28 | €612k | €665k | €719k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €612k | €664k | €719k |
| Financiële vaste activa | 28 | €135 | €135 | €135 |
| Vlottende activa | 29/58 | €201k | €199k | €182k |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | €29k | €30k | €33k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €8k | €9k | €12k |
| Liquide middelen | 54/58 | €158k | €154k | €130k |
| Balans, Passiva | ||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €813k | €864k | €901k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €238k | €245k | €248k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €62k | €62k | €62k |
| Reserves | 13 | €6k | €6k | €6k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €170k | €177k | €180k |
| Schulden | 17/49 | €575k | €619k | €653k |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | €547k | €593k | €593k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €13k | €11k | €60k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €5k | €6k | €3k |
| Resultatenrekening | ||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €76k | €86k | €151k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €17k | €25k | €90k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €328 | €411 | €643 |
| Financiële kosten | 65 | €24k | €26k | €19k |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €-7k | €-1k | €73k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €429 | €1.000 | €16k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €-7k | €-2k | €56k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €-7k | €-2k | €56k |
| NACE primair | Sanitaire werkzaamheden(43221) |
| Rechtsvorm | NV(014) |
| Oprichtingsdatum | 29-01-1991 |
| Status | Actief |
| Postcode | 1380 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 25076F0197/00E000 | Wallonië | 319 m² | 1 · 55 m² | 11,5 m · 3 verd. |
Wij kennen 4 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
| Officiële naamFR | Paul HAMAIDE |