Métal Concept & Stabilité
Métal Concept & Stabilité is actief sinds 2008 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €137k en een nettoresultaat van €-152k. Het eigen vermogen krimpt met ~49,2% per jaar en wordt bij ongewijzigd beleid indicatief negatief rond boekjaar 2026. De solvabiliteit is beter dan 9% van 48 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,8% (laag).
| Eigen vermogen | €137k |
| Netto resultaat | €-152k |
| Werknemers (VTE) | 4,9 |
| Beter dan sector | 9% |
Kwetsbaar profiel, let vooral op rentabiliteit.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 4,3% | 36,6% | |
| Nettoresultaat | €-152k | €58k | |
| Eigen vermogen | €137k | €286k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €427k | €437k | |
| Personeelskosten | €334k | €355k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | verkort schema | volledig schema | volledig schema | volledig schema |
| Omzet | - | - | - | - |
| EBITDA | €62k | €181k | €404k | €631k |
| Nettoresultaat | €-152k | €352 | €120k | €289k |
| Cashflow | €-14k | €113k | €312k | €503k |
| Personeelskosten | €334k | €392k | €321k | €300k |
| Belastingen op het resultaat | €1k | €19k | €53k | €116k |
| Dividenden | - | - | - | €529k |
| Totaal activa | €3,21M | €3,19M | €3,82M | €3,97M |
| Eigen vermogen | €137k | €288k | €288k | €568k |
| Schulden | €3,07M | €2,90M | €3,53M | €3,40M |
| waarvan ≤ 1 jaar | €2,43M | €1,81M | €2,13M | €2,57M |
| waarvan > 1 jaar | €637k | €1,09M | €1,41M | €827k |
| Werkkapitaal | €-285k | €270k | €441k | €118k |
| Werknemers (VTE) | 4,9 | 5,4 | 5,2 | 6,3 |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 0,88 | 1,15 | 1,21 | 1,05 |
| Quick ratio | 0,55 | 0,91 | 0,88 | 1,03 |
| Werkkapitaalratio | -8,9% | 8,5% | 11,5% | 3,0% |
| Solvabiliteit | 4,3% | 9,0% | 7,5% | 14,3% |
| Debt / equity | 22,48 | 10,06 | 12,27 | 6,00 |
| Langetermijnschuldgraad | 4,66 | 3,78 | 4,88 | 1,46 |
| Interest coverage | 1,16 | 3,91 | 10,75 | 21,96 |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - |
| ROA | -4,7% | 0,0% | 3,1% | 7,3% |
| ROE | -111,0% | 0,1% | 41,7% | 50,9% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - |
Volledige jaarrekening (25 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | |||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €3,21M | €3,19M | €3,82M | €3,97M |
| Vaste activa | 21/28 | €1,06M | €1,11M | €1,25M | €1,28M |
| Immateriële vaste activa | 21 | - | - | €2k | €5k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €1,06M | €1,11M | €1,25M | €1,27M |
| Financiële vaste activa | 28 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Vlottende activa | 29/58 | €2,15M | €2,08M | €2,57M | €2,69M |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | €807k | €440k | €695k | €30k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €938k | €1,22M | €1,40M | €1,30M |
| Liquide middelen | 54/58 | €364k | €3k | €67k | €621k |
| Balans, Passiva | |||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €3,21M | €3,19M | €3,82M | €3,97M |
| Eigen vermogen | 10/15 | €137k | €288k | €288k | €568k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €19k | €19k | €19k | €419k |
| Reserves | 13 | €118k | €270k | €269k | €149k |
| Schulden | 17/49 | €3,07M | €2,90M | €3,53M | €3,40M |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | €637k | €1,09M | €1,41M | €827k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €2,43M | €1,81M | €2,13M | €2,57M |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €1,95M | €1,22M | €1,50M | €1,86M |
| Resultatenrekening | |||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €427k | €617k | €798k | €937k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €-75k | €68k | €213k | €418k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €3k | €3k | €7k | €26k |
| Financiële kosten | 65 | €54k | €46k | €38k | €29k |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €-150k | €19k | €173k | €405k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €1k | €19k | €53k | €116k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €-152k | €352 | €120k | €289k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €-152k | €352 | €120k | €289k |
| NACE primair | Vervaardiging van radiatoren, stoomketels en ketels voor centrale verwarming(25210) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 31-07-2008 |
| Status | Actief |
| Postcode | 6001 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 52045A0066/00H002 | Wallonië | 287 m² | 1 · 367 m² | - |
Wij kennen 5 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
27-09-2023 Kapitaalvermindering van €280.000 tot €180.460
- €460.460 → €180.460
Technische details
{
"events": [
{
"kind": "capital_decrease",
"after_eur": 180460.0,
"delta_eur": -280000.0,
"before_eur": 460460.0,
"share_emission": {
"agio_eur": null,
"share_form": null,
"share_class": null,
"n_new_shares": null,
"with_new_shares": false,
"nominal_value_eur": null,
"issue_price_per_share_eur": null
},
"decrease_purpose": "loss_absorption",
"contribution_type": null,
"paid_up_delta_eur": null,
"n_shares_destroyed": 4000,
"not_yet_called_eur": null,
"merger_new_shares_n": null,
"merger_exchange_ratio": null,
"distribution_amount_eur": null,
"statutory_unavailable_equity_op": "suppress"
}
],
"notary": {
"name": "Philippe DUPUIS",
"firm_city": null,
"firm_name": null,
"office_city": "Charleroi",
"is_associated": false
},
"act_meta": {
"language": "fr",
"pub_date": "2023-09-27",
"filing_date": "2023-09-25",
"act_kind_objet": "Objet de l\u0027acte:"
},
"decision": {
"body": "enig_aandeelhouder_schriftelijk",
"act_date": "2023-09-13",
"unanimous": true,
"under_authorized_capital": true,
"underlying_resolution_date": null
},
"bedrijfsrevisor": null,
"subject_company": {
"kbo": "0899.588.985",
"name_full": "M\u00E9tal Concept \u0026 Stabilit\u00E9",
"legal_form": "Soci\u00E9t\u00E9 priv\u00E9e \u00E0 responsabilit\u00E9 limit\u00E9e",
"is_foreign_registered": false
},
"publication_proxy": {
"kind": "none",
"org_kbo": null,
"org_name": null,
"person_name": null,
"org_rep_person_name": null,
"person_role_at_subject": null
},
"co_filed_documents": [],
"shareholders_after": [
{
"kbo": null,
"pct": 100.0,
"kind": "person",
"name": "CRESTANI Michel Louis Christian",
"role": "aandeelhouder",
"n_shares": 186,
"share_class": null
}
],
"share_classes_after": []
}| Officiële naamFR | Métal Concept & Stabilité |
| AfkortingFR | MC & S |