FYNS-PATRIMOINE
FYNS-PATRIMOINE is actief sinds 2008 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2024 toont een eigen vermogen van €308k en een nettoresultaat van €18k. Het eigen vermogen groeit met ~10,5% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 52% van 19339 sectorgenoten (boekjaar 2024). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,3% (zeer laag).
| Eigen vermogen | €308k |
| Netto resultaat | €18k |
| Beter dan sector | 52% |
| Actief | 18 jaar |
Sterk profiel, met stabiliteit als uitschieter.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 33,5% | 31,1% | |
| Nettoresultaat | €18k | €4k | |
| Eigen vermogen | €308k | €87k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €136k | €39k | |
| Totaal activa | €920k | €440k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Neerlegging | microschema | microschema | microschema |
| Omzet | €144k | €137k | €160k |
| EBITDA | €124k | €115k | €134k |
| Nettoresultaat | €18k | €43k | €60k |
| Cashflow | €63k | €89k | €106k |
| Personeelskosten | - | - | €868 |
| Belastingen op het resultaat | €26k | €9k | €14k |
| Dividenden | - | - | - |
| Totaal activa | €920k | €965k | €1,02M |
| Eigen vermogen | €308k | €290k | €247k |
| Schulden | €612k | €675k | €773k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €419k | €386k | €350k |
| waarvan > 1 jaar | €193k | €289k | €423k |
| Werkkapitaal | €-418k | €-386k | €-341k |
| Werknemers (VTE) | - | - | - |
| 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|
| Current ratio | 0,00 | 0,00 | 0,03 |
| Quick ratio | 0,00 | 0,00 | 0,03 |
| Werkkapitaalratio | -45,5% | -40,0% | -33,4% |
| Solvabiliteit | 33,5% | 30,0% | 24,2% |
| Debt / equity | 1,99 | 2,33 | 3,13 |
| Langetermijnschuldgraad | 0,63 | 1,00 | 1,71 |
| Interest coverage | 3,64 | 5,10 | 9,32 |
| Bruto rentabiliteit | - | 90,5% | 83,9% |
| Netto rentabiliteit | 12,4% | 31,5% | 37,3% |
| ROA | 1,9% | 4,5% | 5,9% |
| ROE | 5,8% | 14,9% | 24,2% |
| EBITDA-marge | 85,8% | 84,2% | 83,6% |
| Klantenkrediet (DSO) | 2d | 1d | 1d |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | 2d | 32d |
| Voorraadrotatie | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - |
Volledige jaarrekening (24 posten)
| Post | Code | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | ||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €920k | €965k | €1,02M |
| Vaste activa | 21/28 | €919k | €965k | €1,01M |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €919k | €965k | €1,01M |
| Vlottende activa | 29/58 | €708 | €264 | €9k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €703 | €222 | €222 |
| Liquide middelen | 54/58 | €6 | €42 | €9k |
| Balans, Passiva | ||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €920k | €965k | €1,02M |
| Eigen vermogen | 10/15 | €308k | €290k | €247k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €32k | €32k | €32k |
| Reserves | 13 | €2k | €2k | €2k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €273k | €256k | €212k |
| Schulden | 17/49 | €612k | €675k | €773k |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | €193k | €289k | €423k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €419k | €386k | €350k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €2k | €75 | €2k |
| Resultatenrekening | ||||
| Omzet | 70 | €144k | €137k | €160k |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €136k | €124k | €138k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €78k | €70k | €88k |
| Financiële opbrengsten | 75 | - | €5k | - |
| Financiële kosten | 65 | €34k | €23k | €14k |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €44k | €52k | €74k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €26k | €9k | €14k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €18k | €43k | €60k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €18k | €43k | €60k |
| NACE primair | Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen(68201) |
| Rechtsvorm | BVBA(015) |
| Oprichtingsdatum | 29-05-2008 |
| Status | Actief |
| Postcode | 5101 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 92039B0014/00Y005 | Wallonië | 659 m² | 1 · 125 m² | 7,2 m · 2 verd. |
Wij kennen 8 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
| Officiële naamFR | FYNS-PATRIMOINE |