Checked.be
Actief
BE 1011.188.376BV
F3T
Ommegangstraat 1 ·9240 Zele, België· 2 jaar actief
Sector: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
(70200)
Conclusie
F3T is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €84k en een nettoresultaat van €83k. De solvabiliteit is beter dan 65% van 30893 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,4% (zeer laag).
Op basis van Staatsblad, KBO en 1 jaarrekening.
Kerncijfers
| Eigen vermogen | €84k |
| Netto resultaat | €83k |
| Beter dan sector | 65% |
| Actief | 2 jaar |
Financieel profiel
90
/ 100
Sterk profiel, met rentabiliteit als uitschieter.
Berekend op 4 van 5 assen. Niet gemeten: groei. Een niet gemeten as is geen nul: hiervoor zijn geen gegevens ingelezen.
Gezondheid
93
Rentabiliteit
100
Solvabiliteit
100
Groei
-
Stabiliteit
67
Faillissementskans (12 mnd)
Risicobeoordeling
0 / 100
Laag risicoVertrouwenssignalen
Jonge onderneming
Opgericht in 2024, minder dan 3 jaar, statistisch verhoogd risico.
Geen juridische incidenten
Geen faillissement, reorganisatie of voorlopig bewind in het Belgisch Staatsblad, en het KBO-register vermeldt een normale rechtstoestand.
Administratieve waarschuwingen
Geen schrappingen gevonden in de KBO-publicaties die we verwerkten. Die reeks start in 2021 en heeft gaten, dus dit is geen bevestiging dat er niets is.
Checked score
93
/ 100
Uitstekend
Berekend uit 4 van de 6 factoren die dit model weegt. De overige zijn niet af te leiden uit de neergelegde cijfers of vereisen een vorig boekjaar om mee te vergelijken.
Indicatieve kredietlimiet
€8k
schatting, geen kredietadvies
Onderdelen van de score
Liquiditeit
Current ratio 3.23 (≥ 1.5)
+10
Quick ratio
Quick ratio 3.23 (≥ 1.0)
+5
Hefboom
Debt/equity 0.41 (< 1.0)
+10
Rendement
ROE 99% (≥ 10%)
+10
Rentedekking
Interest coverage 109.6× (≥ 3×)
+8
Berekend door Checked uit de NBB-jaarrekening over boekjaar 2025. Indicatief, geen kredietadvies.
Financiële kerncijfers
Jaarrekening neergelegd op 18-12-2025 bij NBB · boekjaar 2025 · microschema
Sectorvergelijking
Boekjaar 2025 · NACE 70, Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies · vergeleken binnen hetzelfde schematype (microschema)
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 71,0% | 55,9% | |
| Nettoresultaat | €83k | €27k | |
| Eigen vermogen | €84k | €83k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €107k | €54k | |
| Totaal activa | €118k | €186k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 |
|---|---|
| Neerlegging | microschema |
| Omzet | - |
| EBITDA | €107k |
| Nettoresultaat | €83k |
| Cashflow | €84k |
| Personeelskosten | - |
| Belastingen op het resultaat | €23k |
| Dividenden | - |
| Totaal activa | €118k |
| Eigen vermogen | €84k |
| Schulden | €34k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €31k |
| waarvan > 1 jaar | - |
| Werkkapitaal | €70k |
| Werknemers (VTE) | - |
Ratio's (berekend)
| 2025 | |
|---|---|
| Current ratio | 3,23 |
| Quick ratio | 3,23 |
| Werkkapitaalratio | 59,1% |
| Solvabiliteit | 71,0% |
| Debt / equity | 0,41 |
| Langetermijnschuldgraad | - |
| Interest coverage | 109,57 |
| Bruto rentabiliteit | - |
| Netto rentabiliteit | - |
| ROA | 70,1% |
| ROE | 98,8% |
| EBITDA-marge | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - |
| Voorraadrotatie | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - |
Balanssamenstelling 2025
Volledige jaarrekening (24 posten)
Neergelegde balans en resultatenrekening, zoals ingediend bij de NBB.
| Post | Code | 2025 |
|---|---|---|
| Balans, Activa | ||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €118k |
| Vaste activa | 21/28 | €17k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €17k |
| Financiële vaste activa | 28 | €95 |
| Vlottende activa | 29/58 | €101k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €3k |
| Geldbeleggingen | 50/53 | €44k |
| Liquide middelen | 54/58 | €54k |
| Balans, Passiva | ||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €118k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €84k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €1k |
| Reserves | 13 | €80k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €3k |
| Schulden | 17/49 | €34k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €31k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €2k |
| Resultatenrekening | ||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €107k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €106k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €496 |
| Financiële kosten | 65 | €978 |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €106k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €23k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €83k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €83k |
Bestuurders & mandaten
Huidige bestuurders & mandaten
-
Actief27-10-2025 → heden
Commissaris / bedrijfsrevisor
| Figurad Bedrijfsrevisoren bvActief Bedrijfsrevisor · vertegenwoordigd door Stefaan Beirens | 23-04-2026 → heden |
Juridische structuur
| NACE primair | Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies(70200) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 04-07-2024 |
| Status | Actief |
| Postcode | 9240 |
Vestigingseenheden
F3T
sinds 20242.361.418.676
Vastgoedvoetafdruk
Vlaanderen
1
(100%)
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 42402C2270/00A000 | Vlaanderen | 2.844 m² | 1 · 346 m² | - |
Methodologie
via maatschappelijke zetel: 1
1 van 1 perceel met exacte adresmatch; de overige zijn indicatief.
Koppeling op basis van adresgegevens, dit is géén bewijs van eigendom.
Updates
2026
20-05
Staatsblad-akte
Kapitaal & aandelen
v3.2
2025
18-12
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2025 · microschema
27-10
Staatsblad-akte
Bestuurswijziging
v3.2
2024
08-07
Staatsblad-akte
Oprichting
oprichting
Staatsblad-akteNBB-neerlegging
Leesdekking Belgisch Staatsblad
Wij kennen 3 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
Belgisch Staatsblad, aktes
Kapitaalverloop · 1
20-05-2026
v3.2
Alle aktes · 3
bijgewerkt 3 maanden geleden
2026
20-05-2026 Kapitaalverhoging van €173,52 tot €173,52
- €0 → €173,52
Samenvatting:
v3.2
Technische details
{
"events": [
{
"kind": "capital_increase",
"amount": 6998,
"currency": "BEF",
"after_eur": 173.52,
"delta_eur": 173.52,
"before_eur": 0,
"amount_type": "kapitaal_effectief",
"effective_date": "2026-04-23",
"evidence_quote": "De vergadering beslist tot een bijkomende inbreng in het vermogen van de vennootschap te weten een inbreng in natura ... Als vergoeding voor deze inbreng in natura worden aan de heer ROSSEELS, Fr\u00E9deric Dirk Lydia voornoemd, vijfduizend negenhonderdachtennegentig (5.998) nieuwe aandelen toegekend. ... Artikel 5. Inbrengen Als vergoeding voor de inbrengen werden zesduizend negenhonderdachtennegentig (6.998) aandelen uitgegeven.",
"contribution_type": "in_kind"
}
],
"schema": "v3.2",
"act_meta": {
"model_id": 36,
"extractor": "constrained-core-35b"
},
"subject_company": {
"kbo": "1011.188.376",
"name_full": "F3T",
"legal_form": "BV"
}
}2025
27-10-2025 Van Remoortel Tine benoemd tot bestuurder
- Van Remoortel Tine, Bestuurder
Samenvatting:
v3.2
Technische details
{
"events": [
{
"kind": "director_in",
"role": "bestuurder",
"person": {
"rrn": null,
"name": "Van Remoortel Tine",
"address": null,
"birth_date": null
},
"evidence_quote": "In de Bijzondere Algemene Vergadering van 7 oktober 2025 werd beslist om mevrouw Van Remoortel Tine, wonende te Ommegangstraat 1, 9240 Zele, te benoemd als bestuurder in de vennootschap F3T BV."
}
],
"schema": "v3.2",
"act_meta": {
"model_id": 36,
"extractor": "constrained-core-35b"
},
"subject_company": {
"kbo": "1011.188.376",
"name_full": "F3T",
"legal_form": "BV"
}
}2024
08-07-2024 Oprichting van een BV
Samenvatting:
oprichting
Technische details
{
"kind": "oprichting",
"seat": "9240 Zele, Ommegangstraat 1",
"schema": "v3.2",
"act_meta": {
"model_id": 36,
"extractor": "constrained-core-35b"
},
"founders": [
{
"org": null,
"kind": "natural_person",
"person": {
"dob": "1988-03-18",
"name": "ROSSEELS, Fr\u00E9deric Dirk Lydia",
"niss": null,
"address": "9240 Zele, Ommegangstraat 1"
},
"share_class": "Aandelen",
"partner_role": null,
"holder_org_kbo": null,
"holder_org_name": null,
"contribution_type": "cash",
"amount_paid_in_eur": 1000,
"holder_person_name": "ROSSEELS, Fr\u00E9deric Dirk Lydia",
"is_subscriber_only": false,
"n_shares_subscribed": 1000,
"amount_subscribed_eur": 1000,
"is_anonymous_silent_partner": false
}
],
"capital_eur": 1000,
"subject_company": {
"kbo": "1011.188.376",
"name_full": "F3T",
"legal_form": "BV"
},
"initial_directors": [],
"incorporation_date": "2024-07-03",
"post_incorporation_mandates": []
}Krediet-advies
Ondernemingsgegevens (KBO)
Activiteiten
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies70200Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering70220Holdings64200Activiteiten van holdings64210Adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie70210Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie73300
Namen & handelsnamen
| Officiële naamNL | F3T |
Vergelijkbare bedrijven
CASACLOSE
BE 0453.602.187 · Meise
FB WEALTH CONSULTING & SERVICES
BE 0561.974.844 · Lasne
Studio GFX
BE 0794.343.391 · Middelkerke
FPM - FINANCIAL PROJECT MANAGEMENT
BE 0840.881.122 · Oostende
Nille Consult
BE 0776.924.270 · Hoeilaart