DINKY BOYS
DINKY BOYS is actief sinds 2007 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €52k en een nettoresultaat van €43k. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 54% van 26547 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,7% (laag).
| Eigen vermogen | €52k |
| Netto resultaat | €43k |
| Beter dan sector | 54% |
| Actief | 18 jaar |
Uitzonderlijk profiel, sterk op vrijwel elke as.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 50,9% | 47,4% | |
| Nettoresultaat | €43k | €10k | |
| Eigen vermogen | €52k | €60k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €48k | €39k | |
| Totaal activa | €101k | €141k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | microschema | microschema | microschema | microschema | microschema |
| Omzet | - | - | - | - | - |
| EBITDA | €48k | €-10k | €-19k | €26k | €2k |
| Nettoresultaat | €43k | €-24k | €-31k | €16k | €-5k |
| Cashflow | €48k | €-10k | €-19k | €22k | €2k |
| Personeelskosten | - | €0 | €673 | - | - |
| Belastingen op het resultaat | - | - | €0 | €3k | €258 |
| Dividenden | - | - | - | - | - |
| Totaal activa | €101k | €102k | €131k | €97k | €94k |
| Eigen vermogen | €52k | €8k | €32k | €63k | €47k |
| Schulden | €50k | €94k | €98k | €34k | €46k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €50k | €94k | €98k | €32k | €38k |
| waarvan > 1 jaar | - | - | €0 | €2k | €8k |
| Werkkapitaal | €43k | €-90k | €-78k | €34k | €43k |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | - | - |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 1,87 | 0,05 | 0,20 | 2,06 | 2,12 |
| Quick ratio | 1,87 | 0,05 | 0,20 | 1,44 | 1,49 |
| Werkkapitaalratio | 42,5% | -87,7% | -59,9% | 34,9% | 45,7% |
| Solvabiliteit | 50,9% | 8,1% | 24,8% | 65,3% | 50,6% |
| Debt / equity | 0,96 | 11,27 | 3,03 | 0,53 | 0,98 |
| Langetermijnschuldgraad | - | - | 0,00 | 0,03 | 0,17 |
| Interest coverage | 364,04 | -79,68 | -123,18 | 110,59 | 9,04 |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - | - |
| ROA | 42,7% | -23,6% | -23,5% | 16,3% | -5,0% |
| ROE | 83,9% | -289,8% | -94,7% | 24,9% | -10,0% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - | - |
Volledige jaarrekening (24 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | ||||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €101k | €102k | €131k | €97k | €94k |
| Vaste activa | 21/28 | €9k | €98k | €111k | €31k | €13k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €9k | €98k | €111k | €31k | €13k |
| Vlottende activa | 29/58 | €93k | €4k | €20k | €66k | €81k |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | - | - | €0 | €20k | €24k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €85k | €2k | €2k | €28k | €39k |
| Liquide middelen | 54/58 | €8k | €2k | €16k | €17k | €17k |
| Balans, Passiva | ||||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €101k | €102k | €131k | €97k | €94k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €52k | €8k | €32k | €63k | €47k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €53k | €53k | €53k | €53k | €53k |
| Reserves | 13 | €10k | €10k | €10k | €10k | €8k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €-12k | €-55k | €-31k | €0 | €-13k |
| Schulden | 17/49 | €50k | €94k | €98k | €34k | €46k |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | - | - | €0 | €2k | €8k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €50k | €94k | €98k | €32k | €38k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €0 | €432 | €2k | €2k | €9k |
| Resultatenrekening | ||||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €48k | €-9k | €-18k | €26k | €3k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €43k | €-24k | €-31k | €19k | €-4k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €1 | €0 | €24 | €237 | €159 |
| Financiële kosten | 65 | €131 | €120 | €154 | €234 | €260 |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €43k | €-24k | €-31k | €19k | €-4k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | - | - | €0 | €3k | €258 |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €43k | €-24k | €-31k | €16k | €-5k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €43k | €-24k | €-31k | €16k | €-5k |
| NACE primair | Schrijnwerk(43320) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 17-12-2007 |
| Status | Actief |
| Postcode | 3350 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 24088A0147/00G000 | Vlaanderen | 1.554 m² | 1 · 173 m² | 7,2 m · 2 verd. |
| 24088A0147/00F000 | Vlaanderen | 1.320 m² | 1 · 112 m² | 9,6 m · 2 verd. |
Wij kennen 3 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
02-10-2024 Publicatie in het Belgisch Staatsblad, Kleine wijziging
Technische details
{
"notary": {
"name": "Stefan Smets",
"firm_city": null,
"firm_name": "WECKX EDDY SCHRIJNWERK \u0026 INTERIEUR",
"office_city": "Luik",
"is_associated": true
},
"act_meta": {
"language": "nl",
"pub_date": "2024-10-02",
"filing_date": "2024-09-30",
"act_kind_objet": "BENAMING"
},
"decision": {
"body": "notarieel_alleen",
"date": null,
"unanimous": null
},
"agm_change": null,
"detected_kind": "officer_designation",
"other_address": null,
"mandate_renewal": null,
"subject_company": {
"kbo": "0894.746.707",
"name_full": "DINKY BOYS",
"legal_form": "BV"
},
"accounts_deposit": null,
"publication_proxy": {
"kind": "none",
"org_kbo": null,
"org_name": null,
"person_name": null,
"org_rep_person_name": null
},
"co_filed_documents": [],
"fiscal_year_change": null,
"liquidation_closure": null,
"officer_designation": null,
"special_procuration": null,
"is_volet_a_only_stub": true,
"vakbekwaamheid_change": null,
"should_reroute_to_category": null,
"single_shareholder_declaration": null
}| Officiële naamNL | DINKY BOYS |