CARMANAGER
CARMANAGER is actief sinds 1991 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €110k en een nettoresultaat van €3k. Het eigen vermogen groeit met ~9% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 33% van 9984 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,5% (zeer laag).
| Eigen vermogen | €110k |
| Netto resultaat | €3k |
| Beter dan sector | 33% |
| Actief | 35 jaar |
Gemengd profiel: sterk in stabiliteit, zwakker in rentabiliteit.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 23,2% | 37,6% | |
| Nettoresultaat | €3k | €30k | |
| Eigen vermogen | €110k | €260k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €39k | €227k | |
| Werknemers (VTE) | 0,0 | 3,3 |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | verkort schema | verkort schema | verkort schema | verkort schema | verkort schema |
| Omzet | - | - | - | - | - |
| EBITDA | €34k | €69k | €21k | - | - |
| Nettoresultaat | €3k | €30k | €4k | €725 | €32k |
| Cashflow | €13k | €34k | €4k | - | - |
| Personeelskosten | - | - | - | - | - |
| Belastingen op het resultaat | €2k | €13k | €2k | €1k | €906 |
| Dividenden | - | - | - | - | - |
| Totaal activa | €473k | €585k | €660k | €551k | €645k |
| Eigen vermogen | €110k | €106k | €76k | €72k | €72k |
| Schulden | €363k | €479k | €584k | €478k | €574k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €361k | €475k | €577k | €478k | €573k |
| waarvan > 1 jaar | - | - | - | - | - |
| Werkkapitaal | €105k | €103k | €72k | €72k | €72k |
| Werknemers (VTE) | 0,0 | - | - | - | - |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 1,29 | 1,22 | 1,13 | 1,15 | 1,13 |
| Quick ratio | 0,73 | 0,78 | 0,71 | 0,69 | 0,68 |
| Werkkapitaalratio | 22,2% | 17,7% | 11,0% | 13,1% | 11,1% |
| Solvabiliteit | 23,2% | 18,2% | 11,5% | 13,1% | 11,1% |
| Debt / equity | 3,32 | 4,51 | 7,70 | 6,61 | - |
| Langetermijnschuldgraad | - | - | - | - | - |
| Interest coverage | 1,73 | 3,14 | 1,43 | - | - |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - | - |
| ROA | 0,7% | 5,2% | 0,5% | 0,1% | 5,0% |
| ROE | 3,0% | 28,6% | 4,7% | 1,0% | 45,2% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - | - |
Volledige jaarrekening (24 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | ||||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €473k | €585k | €660k | €551k | €645k |
| Vaste activa | 21/28 | €7k | €6k | €11k | €630 | €630 |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €7k | €6k | €10k | - | - |
| Financiële vaste activa | 28 | - | - | €630 | €630 | €630 |
| Vlottende activa | 29/58 | €466k | €579k | €649k | €550k | €645k |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | €204k | €208k | €240k | €218k | €258k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €127k | €133k | €261k | €185k | €239k |
| Liquide middelen | 54/58 | €135k | €238k | €148k | €145k | €146k |
| Balans, Passiva | ||||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €473k | €585k | €660k | €551k | €645k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €110k | €106k | €76k | €72k | €72k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €19k | €19k | €19k | €19k | - |
| Reserves | 13 | €21k | €21k | €21k | €21k | €21k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €70k | €67k | €37k | €33k | €32k |
| Schulden | 17/49 | €363k | €479k | €584k | €478k | €574k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €361k | €475k | €577k | €478k | €573k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €46k | €149k | €32k | €47k | €58k |
| Resultatenrekening | ||||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €39k | €87k | €29k | €7k | €19k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €25k | €65k | €20k | €11k | €13k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €311 | €2 | €9 | €2k | €37 |
| Financiële kosten | 65 | €20k | €22k | €14k | €11k | €12k |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €5k | €43k | €6k | €2k | €1k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €2k | €13k | €2k | €1k | €906 |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €3k | €30k | €4k | €725 | €415 |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €3k | €30k | €4k | €725 | €415 |
| NACE primair | Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)(47811) |
| Rechtsvorm | BVBA(015) |
| Oprichtingsdatum | 02-04-1991 |
| Status | Actief |
| Postcode | 1731 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 23030B0339/00H002 | Vlaanderen | 8.045 m² | 1 · 1.281 m² | 0,1 m |
| 23095B0143/00L000indicatief | Vlaanderen | 2.014 m² | 1 · 322 m² | 0,7 m |
Wij kennen 2 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
| Officiële naamNL | CARMANAGER |