Checked.be
Actief
BE 1006.146.059BV
C-energy AssetCo
Frank Van Dyckelaan 15 ·9140 Temse, België· 2 jaar actief
Sector: Reparatie en onderhoud van computers en communicatieapparatuur
(95100)
Conclusie
C-energy AssetCo is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €132k en een nettoresultaat van €91k. De solvabiliteit is beter dan 19% van 985 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,0% (laag).
Op basis van Staatsblad, KBO en 2 jaarrekeningen.
Kerncijfers
| Eigen vermogen | €132k |
| Netto resultaat | €91k |
| Beter dan sector | 19% |
| Actief | 2 jaar |
Financieel profiel
66
/ 100
Sterk profiel, met rentabiliteit als uitschieter.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Gezondheid
56
Rentabiliteit
100
Solvabiliteit
16
Groei
78
Stabiliteit
82
Faillissementskans (12 mnd)
Risicobeoordeling
0 / 100
Laag risicoVertrouwenssignalen
Jonge onderneming
Opgericht in 2024, minder dan 3 jaar, statistisch verhoogd risico.
Geen juridische incidenten
Geen faillissement, reorganisatie of voorlopig bewind in het Belgisch Staatsblad, en het KBO-register vermeldt een normale rechtstoestand.
Administratieve waarschuwingen
Geen schrappingen gevonden in de KBO-publicaties die we verwerkten. Die reeks start in 2021 en heeft gaten, dus dit is geen bevestiging dat er niets is.
Checked score
56
/ 100
Aanvaardbaar
Berekend uit 5 van de 6 factoren die dit model weegt. De overige zijn niet af te leiden uit de neergelegde cijfers of vereisen een vorig boekjaar om mee te vergelijken.
Indicatieve kredietlimiet
€7k
schatting, geen kredietadvies
Scoregeschiedenis
30
2024
56
2025
zuiver financieel, excl. actuele insolventiesignalen
Onderdelen van de score
Liquiditeit
Current ratio 0.82 (< 1.0)
-10
Hefboom
Debt/equity 6.15 (> 3.0)
-10
Rendement
ROE 69% (≥ 10%)
+10
Rentedekking
Interest coverage 69.9× (≥ 3×)
+8
Winsttrend
Nettowinst stijgt YoY
+5
Vermogensgroei
Eigen vermogen groeit YoY
+3
Berekend door Checked uit de NBB-jaarrekening over boekjaar 2025. Indicatief, geen kredietadvies.
Financiële kerncijfers
Jaarrekening neergelegd op 08-07-2026 bij NBB · boekjaar 2025 · verkort schema
Sectorvergelijking
Boekjaar 2025 · NACE 95 · vergeleken binnen hetzelfde schematype (verkort schema)
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 14,0% | 44,0% | |
| Nettoresultaat | €91k | €31k | |
| Eigen vermogen | €132k | €282k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €64k | €267k | |
| Personeelskosten | €0 | €203k |
€88k
-
24-25
€91k
-
24-25
€97k
-
24-25
€943k
+0,7%
24-25
€132k
+224,9%
24-25
€-145k
-
24-25
0
-100,0%
24-25
€0
-100,0%
24-25
€0
-100,0%
24-25
€0
-100,0%
24-25
€811k
-9,4%
24-25
€811k
-6,0%
24-25
0,82
-24,4%
24-25
0,82
-24,4%
24-25
14,0%
+222,5%
24-25
6,15
-72,1%
24-25
69,2%
-
24-25
9,7%
-
24-25
69,87
-
24-25
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neerlegging | verkort schema | verkort schema |
| Omzet | - | - |
| EBITDA | €88k | €-139k |
| Nettoresultaat | €91k | €-546k |
| Cashflow | €97k | €-329k |
| Personeelskosten | €0 | €1k |
| Belastingen op het resultaat | €0 | €233k |
| Dividenden | €0 | €590k |
| Totaal activa | €943k | €936k |
| Eigen vermogen | €132k | €41k |
| Schulden | €811k | €895k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €811k | €862k |
| waarvan > 1 jaar | - | - |
| Werkkapitaal | €-145k | €74k |
| Werknemers (VTE) | 0,0 | 1,0 |
Ratio's (berekend)
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Current ratio | 0,82 | 1,09 |
| Quick ratio | 0,82 | 1,09 |
| Werkkapitaalratio | -15,4% | 7,9% |
| Solvabiliteit | 14,0% | 4,3% |
| Debt / equity | 6,15 | 22,06 |
| Langetermijnschuldgraad | - | - |
| Interest coverage | 69,87 | -152,54 |
| Bruto rentabiliteit | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - |
| ROA | 9,7% | -58,3% |
| ROE | 69,2% | -1344,4% |
| EBITDA-marge | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - |
Balanssamenstelling 2025
Volledige jaarrekening (22 posten)
Neergelegde balans en resultatenrekening, zoals ingediend bij de NBB.
| Post | Code | 2025 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Balans, Activa | |||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €943k | €936k |
| Vaste activa | 21/28 | €277k | - |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €277k | - |
| Vlottende activa | 29/58 | €665k | €936k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €609k | €857k |
| Liquide middelen | 54/58 | €57k | €78k |
| Balans, Passiva | |||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €943k | €936k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €132k | €41k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €34k | €34k |
| Reserves | 13 | €3k | €3k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €95k | €3k |
| Schulden | 17/49 | €811k | €895k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €811k | €862k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €221k | €40k |
| Resultatenrekening | |||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €64k | €-231 |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €82k | €-356k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €10k | €45k |
| Financiële kosten | 65 | €1k | €913 |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €91k | €-313k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €0 | €233k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €91k | €-546k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €91k | €-546k |
Juridische structuur
| NACE primair | Reparatie en onderhoud van computers en communicatieapparatuur(95100) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 19-02-2024 |
| Status | Actief |
| Postcode | 9140 |
Vestigingseenheden
C-SCAN
sinds 20242.358.531.838
Vastgoedvoetafdruk
Vlaanderen
1
(100%)
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 46025B1190/00E026 | Vlaanderen | 5,3 ha | 1 · 2.811 m² | 4,5 m |
Methodologie
via maatschappelijke zetel: 1
1 van 1 perceel met exacte adresmatch; de overige zijn indicatief.
Koppeling op basis van adresgegevens, dit is géén bewijs van eigendom.
Updates
Volgende neerlegging boekjaar 2026 verwacht vóór
2026
08-07
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2025 · verkort schema
2025
31-12
Financieel
Terug winstgevendnetto €91k
Nettoresultaat €91k na een verliesjaar.
31-12
Financieel
Eigen vermogen boven €100kEV €132k ▲225%
Eigen vermogen stijgt van €41k naar €132k.
08-07
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2024 · verkort schema
03-03
Staatsblad-akte
Bestuurswijziging
Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.
Leesdekking Belgisch Staatsblad
Wij kennen 3 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
Belgisch Staatsblad, aktes
Alle aktes · 1
bijgewerkt 1 jaar geleden
2025
03-03-2025 2 bestuurders benoemd
- Bert Loozen, Commissaris
- Arianne Vervliet, Gedelegeerd bestuurder
Technische details
{
"events": [
{
"kind": "commissaris_in",
"role": "commissaris",
"person": {
"rrn": null,
"name": "Bert Loozen",
"address": "2800 Mechelen, Generaal De Wittelaan 17A",
"birth_date": null,
"profession": null,
"birth_place": null
},
"reason": null,
"subkind": "renewal",
"via_org": {
"kbo": null,
"name": "VGD Bedrijfsrevisoren",
"address": null,
"country": null,
"legal_form": "BV"
},
"statutory": "statutair",
"compensated": true,
"effective_date": null,
"evidence_quote": "",
"decharge_status": null,
"mandate_duration": {
"kind": "n_years",
"value": "3"
},
"rep_rotation_new_rep": null,
"rep_rotation_old_rep": null,
"effective_date_qualifier": null
},
{
"kind": "delegation_dagelijks_bestuur_in",
"role": "gedelegeerd_bestuurder",
"person": {
"rrn": null,
"name": "Arianne Vervliet",
"address": "9140 Temse, Frank Van Dyckelaan 15",
"birth_date": null,
"profession": "bedrijfsjurist",
"birth_place": null
},
"reason": null,
"subkind": "additional",
"via_org": {
"kbo": null,
"name": "C2F1 NV",
"address": "9140 Temse, Frank Van Dyckelaan 15",
"country": null,
"legal_form": "NV"
},
"statutory": null,
"compensated": null,
"effective_date": null,
"evidence_quote": "",
"decharge_status": null,
"mandate_duration": null,
"rep_rotation_new_rep": null,
"rep_rotation_old_rep": null,
"effective_date_qualifier": null
}
],
"notary": {
"name": null,
"firm_city": null,
"firm_name": null,
"office_city": null,
"is_associated": false
},
"act_meta": {
"language": "mixed",
"pub_date": "2025-03-03",
"filing_date": "2025-02-21",
"act_kind_objet": "Onderwerp akte:"
},
"decisions": [
{
"body": "bijzondere_algemene_vergadering",
"date": "2024-12-11",
"unanimous": true
}
],
"is_correction": false,
"subject_company": {
"kbo": "1006.146.059",
"name_full": "C-Energy AssetCo",
"legal_form": "BV"
},
"publication_proxy": {
"kind": "person",
"org_kbo": null,
"org_name": null,
"person_name": "Arianne Vervliet",
"org_rep_person_name": null,
"person_role_at_subject": "bijzonder lasthebber"
},
"co_filed_documents": [],
"corrected_publication_numac": null
}Krediet-advies
Ondernemingsgegevens (KBO)
Activiteiten
Reparatie en onderhoud van computers en communicatieapparatuur95100Reparatie van computers en randapparatuur95110Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie63920Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie, n.e. g.63990Holdings64200Activiteiten van holdings64210Verhuur en lease van kantoormachines, inclusief computers77330Overige zakelijke dienstverlening, neg82990
Namen & handelsnamen
| Officiële naamNL | C-energy AssetCo |
Vergelijkbare bedrijven
FIX & SWAP
BE 0785.724.645 · Kraainem
BANYAN 3D
BE 0640.687.374 · Puurs-Sint-Amands
NG SOLUTIONS
BE 0895.481.036 · Jette
NEVA SYSTEMS
BE 0894.306.346 · Liège
AXISS
BE 0898.269.488 · Elsene