Checked.be
Actief
BE 1021.845.609BV
0x0800
Chaussée Brunehault 702 ·4042 Herstal, België· 1 jaar actief
Sector: Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
(62200)
Conclusie
0x0800 is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €46k en een nettoresultaat van €43k. De solvabiliteit is beter dan 46% van 16691 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,3% (zeer laag).
Op basis van Staatsblad, KBO en 1 jaarrekening.
Kerncijfers
| Eigen vermogen | €46k |
| Netto resultaat | €43k |
| Beter dan sector | 46% |
| Actief | 1 jaar |
Financieel profiel
88
/ 100
Sterk profiel, met rentabiliteit als uitschieter.
Berekend op 4 van 5 assen. Niet gemeten: groei. Een niet gemeten as is geen nul: hiervoor zijn geen gegevens ingelezen.
Gezondheid
93
Rentabiliteit
100
Solvabiliteit
94
Groei
-
Stabiliteit
67
Faillissementskans (12 mnd)
Risicobeoordeling
0 / 100
Laag risicoVertrouwenssignalen
Jonge onderneming
Opgericht in 2025, minder dan 3 jaar, statistisch verhoogd risico.
Geen juridische incidenten
Geen faillissement, reorganisatie of voorlopig bewind in het Belgisch Staatsblad, en het KBO-register vermeldt een normale rechtstoestand.
Administratieve waarschuwingen
Geen schrappingen gevonden in de KBO-publicaties die we verwerkten. Die reeks start in 2021 en heeft gaten, dus dit is geen bevestiging dat er niets is.
Checked score
93
/ 100
Uitstekend
Berekend uit 4 van de 6 factoren die dit model weegt. De overige zijn niet af te leiden uit de neergelegde cijfers of vereisen een vorig boekjaar om mee te vergelijken.
Indicatieve kredietlimiet
€4k
schatting, geen kredietadvies
Onderdelen van de score
Liquiditeit
Current ratio 1.86 (≥ 1.5)
+10
Quick ratio
Quick ratio 1.86 (≥ 1.0)
+5
Hefboom
Debt/equity 0.81 (< 1.0)
+10
Rendement
ROE 93% (≥ 10%)
+10
Rentedekking
Interest coverage 396.0× (≥ 3×)
+8
Berekend door Checked uit de NBB-jaarrekening over boekjaar 2025. Indicatief, geen kredietadvies.
Financiële kerncijfers
Jaarrekening neergelegd op 21-08-2026 bij NBB · boekjaar 2025 · microschema
Sectorvergelijking
Boekjaar 2025 · NACE 62, Computerprogrammering en consultancy · vergeleken binnen hetzelfde schematype (microschema)
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 55,1% | 60,0% | |
| Nettoresultaat | €43k | €29k | |
| Eigen vermogen | €46k | €72k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €61k | €55k | |
| Totaal activa | €83k | €141k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 |
|---|---|
| Neerlegging | microschema |
| Omzet | - |
| EBITDA | €61k |
| Nettoresultaat | €43k |
| Cashflow | €45k |
| Personeelskosten | - |
| Belastingen op het resultaat | €16k |
| Dividenden | - |
| Totaal activa | €83k |
| Eigen vermogen | €46k |
| Schulden | €37k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €37k |
| waarvan > 1 jaar | - |
| Werkkapitaal | €32k |
| Werknemers (VTE) | - |
Ratio's (berekend)
| 2025 | |
|---|---|
| Current ratio | 1,86 |
| Quick ratio | 1,86 |
| Werkkapitaalratio | 38,4% |
| Solvabiliteit | 55,1% |
| Debt / equity | 0,81 |
| Langetermijnschuldgraad | - |
| Interest coverage | 395,98 |
| Bruto rentabiliteit | - |
| Netto rentabiliteit | - |
| ROA | 51,5% |
| ROE | 93,4% |
| EBITDA-marge | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - |
| Voorraadrotatie | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - |
Balanssamenstelling 2025
Volledige jaarrekening (21 posten)
Neergelegde balans en resultatenrekening, zoals ingediend bij de NBB.
| Post | Code | 2025 |
|---|---|---|
| Balans, Activa | ||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €83k |
| Vaste activa | 21/28 | €14k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €14k |
| Vlottende activa | 29/58 | €69k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €26k |
| Liquide middelen | 54/58 | €41k |
| Balans, Passiva | ||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €83k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €46k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €3k |
| Reserves | 13 | €40k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €3k |
| Schulden | 17/49 | €37k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €37k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €20 |
| Resultatenrekening | ||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €61k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €59k |
| Financiële kosten | 65 | €155 |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €58k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €16k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €43k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €43k |
Juridische structuur
| NACE primair | Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten(62200) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 02-04-2025 |
| Status | Actief |
| Postcode | 4042 |
Vestigingseenheden
0x0800
sinds 20252.372.412.241
Vastgoedvoetafdruk
Wallonië
1
(100%)
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 62064B0143/00L000 | Wallonië | 902 m² | 1 · 107 m² | 7,2 m · 2 verd. |
Methodologie
via maatschappelijke zetel: 1
1 van 1 perceel met exacte adresmatch; de overige zijn indicatief.
Koppeling op basis van adresgegevens, dit is géén bewijs van eigendom.
Updates
2026
21-08
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2025 · microschema · 21 dagen te laat
2025
04-04
Staatsblad-akte
Oprichting
Narges ELJA
Staatsblad-akteNBB-neerlegging
Leesdekking Belgisch Staatsblad
Wij kennen 1 Staatsblad-akte van dit bedrijf. Die is nog niet gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
Belgisch Staatsblad, aktes
Alle aktes · 1
bijgewerkt 1 jaar geleden
2025
04-04-2025 Oprichting van een SRL
Notaris:
Narges ELJA · Liège
Technische details
{
"notary": {
"name": "Narges ELJA",
"firm_city": null,
"firm_name": null,
"office_city": "Li\u00E8ge",
"is_associated": false
},
"act_meta": {
"language": "fr",
"pub_date": "2025-04-04",
"filing_date": "2025-04-02",
"act_kind_objet": "Objet de l\u0027acte:",
"is_private_deed": false
},
"decision": {
"body": "buitengewone_algemene_vergadering",
"act_date": "2025-04-01",
"unanimous": true
},
"founders": [
{
"org": null,
"kind": "natural_person",
"person": {
"dob": null,
"name": "LECLERCQ Denis",
"niss": null,
"address": "Chauss\u00E9e Brunehault 702, 4042 Liers",
"nationality": null,
"place_of_birth": null
},
"share_class": "A",
"partner_role": null,
"contribution_type": "geld",
"amount_paid_in_eur": 3000.0,
"is_subscriber_only": false,
"n_shares_subscribed": 100,
"amount_subscribed_eur": 3000.0,
"is_anonymous_silent_partner": false
}
],
"voorwerp": {
"full_text": "La soci\u00E9t\u00E9 a pour objet, tant en Belgique qu\u2019\u00E0 l\u2019\u00E9tranger, pour compte propre ou compte de tiers ou en participation avec ceux-ci : \u2022 Le conseil en gestion en g\u00E9n\u00E9ral, tant pour des particuliers que des soci\u00E9t\u00E9s ; \u2022 La mise en place d\u2019outils informatiques de gestion, de suivi de commande, de facturation, de cr\u00E9ation de sites, de d\u00E9pannage\u2026 ; \u2022 L\u2019assistance en gestion financi\u00E8re et des risques ainsi que la politique de cr\u00E9dit sous toutes ses formes, de mani\u00E8re g\u00E9n\u00E9rale, pour toutes soci\u00E9t\u00E9s et ind\u00E9pendants, en Belgique ou \u00E0 l\u2019international ; \u2022 Le conseil informatique en g\u00E9n\u00E9ral, la programmation informatique et le d\u00E9veloppement d\u2019applications informatiques ; \u2022 Le traitement de donn\u00E9es, l\u2019h\u00E9bergement et les activit\u00E9s connexes ; \u2022 La cr\u00E9ation, l\u2019administration, le r\u00E9f\u00E9rencement et la gestion de sites et de portails Internet ; \u2022 La fourniture de services, de conseils, de formations et d\u2019assistance dans les domaines de l\u2019informatique, de la gestion, de la finance\u2026 ; \u2022 Toutes les activit\u00E9s li\u00E9es \u00E0 la communication multidisciplinaire, qu\u2019il s\u2019agisse d\u2019 *25323902* \u00E9v\u00E9nementiel, de cr\u00E9ation, de formation, de congr\u00E8s, de gestion de sites, y compris la photographie, la vid\u00E9o et tous supports permettant de pr\u00E9parer et d\u2019activer une communication efficace. Elle dispose, d\u2019une mani\u00E8re g\u00E9n\u00E9rale, d\u2019une pleine capacit\u00E9 juridique pour accomplir tous les actes et op\u00E9rations ayant un rapport direct ou indirect avec son objet ou qui seraient de nature \u00E0 faciliter directement ou indirectement, enti\u00E8rement ou partiellement, la r\u00E9alisation de cet objet. Elle peut s\u0027int\u00E9resser par voie d\u0027association, d\u0027apport, de fusion, d\u0027intervention financi\u00E8re ou autrement dans toutes soci\u00E9t\u00E9s, affaires, associations ou entreprises dont l\u0027objet est identique, analogue ou connexe au sien ou susceptible de favoriser le d\u00E9veloppement de son entreprise ou de constituer pour elle une source de d\u00E9bouch\u00E9s. Elle peut exercer les fonctions d\u2019administrateur ou liquidateur dans d\u2019autres soci\u00E9t\u00E9s. La soci\u00E9t\u00E9 peut se porter garant ou fournir des s\u00FBret\u00E9s r\u00E9elles pour des soci\u00E9t\u00E9s ou des personnes priv\u00E9es, au sens le plus large. Au cas o\u00F9 la prestation de certains actes serait soumise \u00E0 des conditions pr\u00E9alables d\u0027acc\u00E8s \u00E0 la profession, la soci\u00E9t\u00E9 subordonnera son action, en ce qui concerne la prestation de ces actes, \u00E0 la r\u00E9alisation de ces conditions.",
"is_lucrative": true,
"short_summary": "Conseil en gestion, informatique, gestion financi\u00E8re, communication multidisciplinaire, cr\u00E9ation de sites web et applications."
},
"governance": {
"organ_kind": "raad_van_bestuur",
"n_directors_max": null,
"n_directors_min": 1,
"representation_clause": "enige bestuurder alleen",
"co_signature_threshold_eur": null
},
"fiscal_year": {
"end_mm_dd": "12-31",
"start_mm_dd": "01-01",
"first_exercise_end_date": "2025-12-31",
"is_prolonged_first_exercise": false
},
"agm_schedule": {
"time": "18:00",
"month": 6,
"rule_text": "premier lundi du mois de juin"
},
"founding_event": {
"n_shares_total": 100,
"n_share_classes": 1,
"bank_attestation": {
"date": "2025-04-01",
"bank_name": "KBC",
"amount_eur": 3000.0,
"iban_masked": "BE43 3632 6778 4001"
},
"amount_paid_in_eur": 3000.0,
"incorporation_date": "2025-04-01",
"amount_subscribed_eur": 3000.0,
"art_5_8_no_payment_due": false,
"pre_incorporation_activity_from_date": "2025-01-01"
},
"subject_company": {
"kbo": "1021.845.609",
"email": null,
"region": "waals_gewest",
"website": null,
"name_full": "0x0800",
"legal_form": "SRL",
"name_abbreviated": null,
"zetel_address_raw": "Chauss\u00E9e Brunehault 702, 4042 Liers",
"equity_account_type": "unavailable"
},
"initial_directors": [
{
"kind": "natural_person",
"person": {
"name": "LECLERCQ Denis",
"address": "Chauss\u00E9e Brunehault 702, 4042 Liers"
},
"via_org": null,
"role_sub": "bestuurder",
"mandate_until": {
"kind": "indefinite",
"value": null
},
"rep_person_name": null,
"additional_roles": [],
"bestuursverbod_checked": false,
"bestuursverbod_check_date": null,
"rep_prior_publication_ref": null
}
],
"co_filed_documents": [
"statuten",
"volmacht",
"bankattest"
],
"post_incorporation_mandates": [
{
"kind": "mandataire_ad_hoc",
"holder_org_kbo": null,
"holder_org_name": "Monsieur LECLERCQ Denis",
"with_substitution": false,
"holder_person_name": null
}
]
}Krediet-advies
Ondernemingsgegevens (KBO)
Activiteiten
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten62200Ontwerpen van computerprogramma’s62100Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer62900Overige zakelijke dienstverlening, neg82990Overige vormen van onderwijs85599
Namen & handelsnamen
| Officiële naamFR | 0x0800 |
Vergelijkbare bedrijven
NETTOOLS
BE 0884.197.659 · Oosterzele
DIGISIX
BE 0779.248.807 · Braine-l'Alleud
IT-Rex Consulting
BE 0694.628.381 · Diest
JimITy
BE 0633.673.284 · Sint-Truiden
BONJOUR BUSINESS
BE 0470.111.884 · Ukkel