WERKMMAAT
ActiefSamenvatting
WERKMMAAT is actief sinds 2009, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had WERKMMAAT een eigen vermogen van € 1,7 mln en een nettoresultaat van € 535.180. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 12% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 46% van de 749 ondernemingen in de sector verenigingen (NACE 94, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 10-02-2009 Normale toestand
- Zetel
- Op dit adres zijn 10 actieve ondernemingen ingeschreven Bron: KBO, toestand op 5 november 2026.
- Activiteit
- Verenigingen en bewegingen voor volwassenen NACE 94992en 1 andere
- Paritair comité
- 327.01 Paritair Subcomité voor de Vlaamse sector van de beschutte werkplaatsen, de sociale werkplaatsen en de maatwerkbedrijven · jaarrekening 2025
- Vestigingseenheden
- 2.193.980.246 2100 Antwerpen, sinds 01-01-2011
- 2.227.245.803 2640 Mortsel, sinds 01-01-2014en 7 andere
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 03-01-2023
Bestuur en eigendom
- Johan Van HoveDagelijks bestuurder
- Fillet Joost Julius MagdalenaBestuurder · sinds 09-12-2020
- Huysmans SvenBestuurder · sinds 09-12-2020
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- < 0,1%
- Brutomarge
- € 3,2 mln
- ▲ 25,8%
- Omzet
- ≈ € 5,6 mln
- geschat
- Overschot
- € 535.180
- ▲ 602%
- Eigen vermogen
- € 1,7 mln
- ▲ 46,5%
- Balanstotaal
- € 2,8 mln
- ▲ 5,2%
- Werknemers op 31-12-2025
- 64
- =
Opbouw van de scoreverhoogt risico1 zetelwijziging in 24 maandenverlaagt risicoRechtsvorm VZWSector NACE 94Liquiditeit 2,10, liquide middelen € 820.421Toon onderbouwing
Checked score
Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 94, middelgroot). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 61% van hen, de liquiditeit beter dan bij 68%, de rentabiliteit beter dan bij 96% en de groei beter dan bij 96%.
De faillissementskans is berekend op 04-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
De kans steunt op de jaarrekening met balansdatum 31-12-2025.
Van de ondernemingen met een faillissementskans in de klasse zeer laag op 30-06-2025 ging 0,1% binnen twaalf maanden failliet.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 21 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 94) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 29 dagen voor het einde van de termijn, en 25% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
- Positief: Resultaat steeg in 2025ander schema neergelegd ▲ 602% Bekijk
- Let op: Bestuur gewijzigdlaatste wijziging 12-08-2026 · 5 in functie 1 nieuw · 5 vertrokken Bekijk
- Positief: Hoger nettoresultaat dan 93% van de sector verenigingensectormediaan € 13.339 · 752 ondernemingen € 535.180 Bekijk
- Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
- Vlaamse steuntoegekend van 2022 tot 2025 € 4,9 mln Bekijk
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte 1 bestuurder benoemd, 5 ontslagnemende bestuurdersOntslagen: Aftab Shaireen, Aps Veronique en 3 anderen · Benoeming: Ernst Eva (bestuurder)
- · Staatsblad-akte Zetelverplaatsing binnen DeurneNieuwe zetel: Vosstraat 323, 2100 Deurne · Vorige zetel: Luchthavenlei 7A, 2100 Deurne
- · Staatsblad-akte Benoemingen: Erwin Lauriks (bestuurder) en Johan Van Hove (dagelijks bestuurder)
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als WERKMMAAT: verenigingen en bewegingen voor volwassenen (NACE 94992). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 1,2 mln en € 6 mln, opgericht tussen 1995 en 2011.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| WERKMMAAT Antwerpen | € 2,8 mln | € 3,2 mln |
| Manus BXL Sint-Agatha-Berchem | € 2,5 mln | € 2,4 mln |
| Stichting Kankerregister Sint-Joost-ten-Node | € 6,0 mln | € 5,5 mln |
| INTERNATIONAL PLANNED PARENTHOOD FEDERATION EUROPEAN NETWORK Brussel | € 4,1 mln | € 4,6 mln |
| Platform voor de Samenlevingsdienst Brussel | € 1,5 mln | € 3,7 mln |
| EUROCHILD Sint-Joost-ten-Node | € 2,6 mln | € 1,4 mln |
| MISSION REGIONALE POUR L'EMPLOI DE WALLONIE PICARDE Tournai | € 1,2 mln | € 2,1 mln |
Kerngegevens van WERKMMAAT
- Wat is het ondernemingsnummer van WERKMMAAT?
- Het ondernemingsnummer van WERKMMAAT is 0817.381.683. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0817.381.683.
- Waar is WERKMMAAT gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Vosstraat 323, 2100 Antwerpen.Ondernemingsgegevens
- Wat doet WERKMMAAT?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is verenigingen en bewegingen voor volwassenen (NACE 94992).
- Wat is de rechtsvorm van WERKMMAAT?
- De rechtsvorm van WERKMMAAT is Vereniging zonder winstoogmerk (VZW).
- Wanneer werd WERKMMAAT opgericht?
- WERKMMAAT werd opgericht op 10-02-2009.
- Is WERKMMAAT nog actief?
- Ja, WERKMMAAT staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Hoeveel werknemers heeft WERKMMAAT?
- WERKMMAAT had in boekjaar 2025 gemiddeld 60,1 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
- Onder welk paritair comité valt WERKMMAAT?
- WERKMMAAT vermeldt in haar jaarrekening 2025 paritair comité 327.01 (Paritair Subcomité voor de Vlaamse sector van de beschutte werkplaatsen, de sociale werkplaatsen en de maatwerkbedrijven).
- Wat is de omzet van WERKMMAAT?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 5,6 mln. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 3,2 mln en van 1.584 vergelijkbare ondernemingen van dezelfde grootte. Het ligt waarschijnlijk tussen € 3,8 mln en € 9,2 mln. Het is een ruwe schatting.
- Maakt WERKMMAAT winst?
- In boekjaar 2025 boekte WERKMMAAT een winst van € 535.180.
- Waar vind ik de jaarrekening van WERKMMAAT?
- WERKMMAAT legde 14 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet WERKMMAAT de volgende jaarrekening neerleggen?
- WERKMMAAT moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.