Ga naar inhoud

VEG DELUX

Actief
BVopgericht 201412 jaar actiefLange Herentalsestraat 23, 2018 Antwerpen, BelgiëKBO/BCE: BE 0564.798.435
Samenvatting

De faillissementskans van VEG DELUX binnen 12 maanden is 4,3% (verhoogd). Volgens de jaarrekening over 2025 had VEG DELUX een eigen vermogen van € 46.306 en een nettoresultaat van -€ 43.841. Het eigen vermogen schommelt te sterk van jaar tot jaar om er een trend uit af te leiden. De solvabiliteit is hoger dan bij 43% van de 17.021 ondernemingen in de sector eet- en drinkgelegenheden (NACE 56, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2014, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad.

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 17-10-2014 Normale toestand
Activiteit
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden NACE 56112en 1 andere
Vestigingseenheid
2.236.682.913 2018 Antwerpen, sinds 17-10-2014
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 12-07-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

46 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
4,3%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 284.906
▲ 18,8%
Omzet
≈ € 820.000
geschat
Verlies
€ 43.841
Eigen vermogen
€ 46.306
▼ 48,6%
Balanstotaal
€ 209.433
▲ 6,9%
Werknemers op 31-12-2025
7
▼ 22,2%
  • Jaarrekening 2025 neergelegd, 80 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLaatst neergelegde jaarrekening 80 dagen na de termijn; 3 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatVerlies € 43.841 (boekjaar 2025)Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)Eigen vermogen € 46.306 (22,1% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
46 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel sterker dan 21% van de microbedrijven in de sector eet- en drinkgelegenheden (NACE 56)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Zwak
Solvabiliteit 47-24
eigen vermogen 22,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 20-14
kortlopende schulden 77,9% · geldmiddelen 9,9%
Rentabiliteit 0-78
rendement op activa -20,9%
Faillissementskans binnen 12 maanden
4,3% Verhoogd
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,8% (23.783 ondernemingen, NACE 56, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 2,1% 01-2025: 2,0%▼ -0,1 procentpunt tegenover 12-2024 02-2025: 2,0%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 2,0%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 1,8%▼ -0,2 procentpunt tegenover 03-2025 05-2025: 1,8%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 1,7%▼ -0,1 procentpunt tegenover 05-2025laagste waarde 07-2025: 1,8%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: 2,2%▲ +0,4 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 2,6%▲ +0,4 procentpunt tegenover 08-2025 10-2025: 3,7%▲ +1,1 procentpunten tegenover 09-2025 11-2025: 2,4%▼ -1,3 procentpunten tegenover 10-2025 12-2025: 2,4%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 2,4%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 2,3%▼ -0,1 procentpunt tegenover 01-2026 03-2026: 2,3%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 2,3%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 2,2%▼ -0,1 procentpunt tegenover 04-2026 06-2026: 2,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 05-2026 07-2026: 2,1%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 2,4%▲ +0,3 procentpunt tegenover 07-2026 09-2026: 2,7%▲ +0,3 procentpunt tegenover 08-2026 10-2026: 4,3%▲ +1,6 procentpunten tegenover 09-2026hoogste waarde 11-2026: 4,3%● gelijk tegenover 10-2026hoogste waarde
Krediet tot € 2.000 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden: verhoogde faillissementskans: aangepaste kredietvoorwaarden zijn nodig
De liquiditeit is krap, met een liquiditeitsratio van 1,18 (1,62 in 2024), onder de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 77,9% en de geldmiddelen 9,9% van het balanstotaal. Van het actief is 77,9% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 56, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 43% van hen, de liquiditeit beter dan bij 17%, de rentabiliteit beter dan bij 8% en de groei beter dan bij 15%.

De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verhoogt risico
verhoogt risico · Laatst neergelegde jaarrekening 80 dagen na de termijn; 3 van de laatste 3 jaarrekeningen te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Verlies € 43.841 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)
KBO
verhoogt risico · Eigen vermogen € 46.306 (22,1% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 80 dagen te laat neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 19-10-2026, 80 dagen te laat. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer. Van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo'n vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
80 dagen te laat
2024
72 dagen te laat
2023
76 dagen te laat
2022
84 dagen te laat
2021
99 dagen te laat
2020
102 dagen te laat
2019
131 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 92 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 56) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen na de termijn, en 53% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 19 oktober neer (5 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
04-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Let op: Van winst naar verlies in 2025na een winst van € 15.161 in 2024 -€ 43.841 Bekijk
  • Let op: Lager nettoresultaat dan 95% van de sector eet- en drinkgelegenhedensectormediaan € 4.888 · 16.998 ondernemingen -€ 43.841 Bekijk
  • Nieuwe bestuurderslaatste wijziging 12-08-2026 · 3 in functie 3 nieuw Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Benoemingen: Patel Karan (bestuurder) en Mashru Baratkumar (bestuurder)
  2. · Staatsblad-akte Kapitaalvermindering met € 8.000 tot € 10.600Kapitaal € 18.600 → € 10.600 · Benoeming: PATEL Sunilkumar Bhikhabhai (bestuurder)
  3. · Staatsblad-akte Oprichting
Alle 15 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als VEG DELUX: activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden (NACE 56112). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 174.000 en € 235.000, opgericht tussen 2013 en 2016.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
VEG DELUX Antwerpen€ 209.433€ 284.906
C&DV Brasschaat€ 234.591€ 338.809
SATAY Antwerpen€ 174.500€ 297.099
MAISON DE BOUWAERT Damme€ 209.150€ 293.435
AJ SERVICES Verviers€ 223.619€ 268.197
Mx!Design Brussel€ 223.107€ 265.311
UNION FOOD Elsene€ 193.845€ 269.732
Volledige vergelijking

Kerngegevens van VEG DELUX

Wat is het ondernemingsnummer van VEG DELUX?
Het ondernemingsnummer van VEG DELUX is 0564.798.435. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0564.798.435.
Waar is VEG DELUX gevestigd?
De zetel is gevestigd op Lange Herentalsestraat 23, 2018 Antwerpen.Ondernemingsgegevens
Wat doet VEG DELUX?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden (NACE 56112).
Wat is de rechtsvorm van VEG DELUX?
De rechtsvorm van VEG DELUX is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd VEG DELUX opgericht?
VEG DELUX werd opgericht op 17-10-2014.
Is VEG DELUX nog actief?
Ja, VEG DELUX staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft VEG DELUX?
VEG DELUX had in boekjaar 2025 gemiddeld 7 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van VEG DELUX?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 820.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 284.906 en van 36 vergelijkbare ondernemingen (NACE 56112). Het ligt waarschijnlijk tussen € 680.000 en € 900.000.
Maakt VEG DELUX winst?
In boekjaar 2025 boekte VEG DELUX een verlies van € 43.841.
Waar vind ik de jaarrekening van VEG DELUX?
VEG DELUX legde 11 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet VEG DELUX de volgende jaarrekening neerleggen?
VEG DELUX moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.