STRATELYON BELGIUM
ActiefSamenvatting
STRATELYON BELGIUM is actief sinds 2010, zonder insolventiesignalen in het Belgisch Staatsblad. In de KBO staan wel 2 administratieve vermeldingen. Volgens de jaarrekening over 2025 had STRATELYON BELGIUM een eigen vermogen van € 434.045 en een nettoresultaat van -€ 9.254. Het eigen vermogen schommelt te sterk van jaar tot jaar om er een trend uit af te leiden. De solvabiliteit is hoger dan bij 42% van de 271 ondernemingen in de sector speur- en ontwikkelingswerk (NACE 72, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,8% (laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 22-12-2010 Normale toestand
- Zetel
- Op dit adres zijn 14 actieve ondernemingen ingeschreven Daarvan zijn er 3 gestart in de 12 maanden ervoor. Bron: KBO, toestand op 2 november 2026.
- Activiteit
- Speur- en ontwikkelingswerk op biotechnologisch gebied NACE 72101en 3 andere
- Paritair comité
- 200 Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden · jaarrekening 2022
- Vestigingseenheid
- 2.198.098.192 1410 Waterloo, sinds 22-12-2010
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 13-04-2026
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,8%
- Brutomarge
- € 2.787
- ▼ 99,5%
- Omzet
- ≈ € 19.000
- geschat
- Verlies
- € 9.254
- Eigen vermogen
- € 434.045
- ▼ 2,1%
- Balanstotaal
- € 1,3 mln
- ▲ 7,4%
- Jaarrekening 2025 neergelegd, 31 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLaatst neergelegde jaarrekening 31 dagen na de termijn; 3 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatAmbtshalve doorhaling in de KBOLiquiditeit 1,50, liquide middelen € 26.095, gehalveerdverlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 1,3 mlnToon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 8 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 72, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 34% van hen, de liquiditeit beter dan bij 9%, de rentabiliteit beter dan bij 27% en de groei beter dan bij 42%.
De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 57 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 72) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 13 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (1)
Opvallend
- Let op: Van winst naar verlies in 2025na een winst van € 116.766 in 2024 -€ 9.254 Bekijk
Recente wijzigingen
- · KBO-administratie Adres-schrapping vernietigd
- · KBO-administratie Adres geschrapt
- · Staatsblad-akte Naamswijziging van 4 Clinics Belgium naar STRATELYON BELGIUMZetelverplaatsing van Waterloo naar Jette · Ontslag: Fabrice DEGREZ (niet-statutair bestuurder) · Benoeming: CHARH Sanissa (niet-statutair bestuurder)
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als STRATELYON BELGIUM: speur- en ontwikkelingswerk op biotechnologisch gebied (NACE 72101). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 836.000 en € 3,4 mln, opgericht tussen 2004 en 2016.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| STRATELYON BELGIUM Jette | € 1,3 mln | € 0,003 mln |
| ChemoSensoryX Biosciences SA Ottignies-Louvain-la-Neuve | € 1,5 mln | -€ 0,6 mln |
| 3.life Elsene | € 0,8 mln | -€ 0,07 mln |
| IR 4 Oudergem | € 0,9 mln | € 0,02 mln |
| GeneriX Seraing | € 1,0 mln | € 0,01 mln |
| SOLAIRFIN Herve | € 1,0 mln | € 0,02 mln |
| Wishbone Flémalle | € 3,4 mln | -€ 0,2 mln |
Kerngegevens van STRATELYON BELGIUM
- Wat is het ondernemingsnummer van STRATELYON BELGIUM?
- Het ondernemingsnummer van STRATELYON BELGIUM is 0832.117.270. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0832.117.270.
- Waar is STRATELYON BELGIUM gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Paul De Mertenlaan 36, 1090 Jette.Ondernemingsgegevens
- Wat doet STRATELYON BELGIUM?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is speur- en ontwikkelingswerk op biotechnologisch gebied (NACE 72101).
- Wat is de rechtsvorm van STRATELYON BELGIUM?
- De rechtsvorm van STRATELYON BELGIUM is Besloten Vennootschap (BV).
- Wanneer werd STRATELYON BELGIUM opgericht?
- STRATELYON BELGIUM werd opgericht op 22-12-2010.
- Is STRATELYON BELGIUM nog actief?
- Ja, STRATELYON BELGIUM staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Hoeveel werknemers heeft STRATELYON BELGIUM?
- STRATELYON BELGIUM had in boekjaar 2024 gemiddeld 12,1 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
- Onder welk paritair comité valt STRATELYON BELGIUM?
- STRATELYON BELGIUM vermeldt in haar jaarrekening 2022 paritair comité 200 (Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden).
- Wat is de omzet van STRATELYON BELGIUM?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 19.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 2.787 en van 2.698 vergelijkbare ondernemingen van dezelfde grootte. Het ligt waarschijnlijk tussen € 7.900 en € 47.000. Het is een ruwe schatting.
- Maakt STRATELYON BELGIUM winst?
- In boekjaar 2025 boekte STRATELYON BELGIUM een verlies van € 9.254.
- Waar vind ik de jaarrekening van STRATELYON BELGIUM?
- STRATELYON BELGIUM legde 15 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet STRATELYON BELGIUM de volgende jaarrekening neerleggen?
- STRATELYON BELGIUM moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.