Ga naar inhoud

SONGKRAN

Actief
BVopgericht 200620 jaar actiefVoskapelstraat 31, 1933 Zaventem, BelgiëKBO/BCE: BE 0880.816.715
Samenvatting

De berekende faillissementskans van SONGKRAN over 12 maanden bedraagt 6,0% (verhoogd). De jaarrekening over 2024 toont een negatief eigen vermogen (-€ 13.640) en een nettoresultaat van € 5.976. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 8,2% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 24% van 6.099 sectorgenoten (NACE 96, boekjaar 2024). De onderneming is actief sinds 2006 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventiesignalen. Wel staat er 1 administratieve registervermelding in het KBO (zie administratieve waarschuwingen).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van kuuroorden, sauna’s en stoombaden
NACE 96230
1 vestiging
Schaal
€ 57.316omzet 2024
Personeel
0,8 VTE
Eigen vermogen
-€ 13.640
Winst
€ 5.976
Gezondheid
36 Zwak Checked score 2024
Faillissementskansbinnen 12 maanden
6,0%
Structuur
Jaarrekening 76 dagen te laat1 van 3 akten gelezen
Waarom 36verhoogt risicoCijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 25-12-2025)Liquiditeit 0,56, liquide middelen € 150, gehalveerdAmbtshalve doorhaling in de KBOverlaagt risicoOpgericht in 2006Toon onderbouwing

Checked score

Score 2024
36 / 100
Zwak
Kans in deze klasse: 4,2% tot 15,0%
Financieel beter dan 41% van de sectorgenoten (NACE 96, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2023
Zwak
Solvabiliteit 4+4
eigen vermogen -21,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 0-7
kortlopende schulden 121,1% · geldmiddelen 0,2%
Rentabiliteit 79+4
rendement op activa 9,2%
Faillissementskans, 12 maanden
6,0% Verhoogd
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 6 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (7.599 ondernemingen, NACE 96, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,0% 12-2024: 1,0%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 12-2024laagste waarde 02-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 01-2025laagste waarde 03-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,0%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,3%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 1,9%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 2,3%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 3,2%▲ +0,9 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 3,5%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 4,7%▲ +1,2 procentpunten t.o.v. 11-2025 01-2026: 3,8%▼ -0,9 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 3,8%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 3,8%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 3,4%▼ -0,4 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 3,4%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 3,0%▼ -0,4 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 3,0%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 4,2%▲ +1,2 procentpunten t.o.v. 07-2026 09-2026: 4,8%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 6,0%▲ +1,2 procentpunten t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,56 tegenover 0,06 in 2023, onder 1; kortlopende schulden: 121,1% en geldmiddelen: 0,2% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 96, micro): beter dan 22% op solvabiliteit, 2% op liquiditeit, 66% op rentabiliteit en 74% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Acht signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · Cijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 25-12-2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2006
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Liquiditeit 0,56, liquide middelen € 150, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Ambtshalve doorhaling in de KBO
KBO-publicaties
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 24% van 6099 sectorgenoten (2024).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 6099 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 24%
← zwakste sterkste →
verhoogt risico · Jaarrekening niet neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 zijn neergelegd bij de Nationale Bank. Er staat, 76 dagen later, nog niets op de rol.
NBB · 10 neerleggingen
Positie tegenover de verstreken termijn
31-12-2025 einde boekjaar31-07-2026 termijn15-10-2026 vandaag
verhoogt risico · Meer dan 90 dagen te laat neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2024 was neer te leggen tegen 31-07-2025 en werd neergelegd op 17-12-2025, 139 dagen na de termijn. Gemeten op boekjaar 2023: van wie meer dan 90 dagen te laat was, is vandaag 5,61% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
niet neergelegd
2024
139 dagen te laat
2023
30 dagen te laat
2022
30 dagen te laat
2021
31 dagen te laat
2020
31 dagen te laat
2019
30 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 49 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 96) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 48% van die ondernemingen legde te laat neer.

verhoogt risico · Administratieve waarschuwingen in de KBO-publicaties
1 publicatie van de FOD Economie over deze onderneming, zoals een schrapping van adres, jaarrekening of UBO, of de intrekking ervan.
KBO-publicaties
Publicaties
UBO-niet-conformiteit
  1. Ontslag: Saar BAR-ON (bestuurder)Benoeming: BUGEAT Anne-Marie (niet-statutair bestuurder)…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · microschema ·…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2024: schulden groter dan bezittingen -€ 13.640 Bekijk
  • Let op: Jaarrekening niet neergelegdtermijn was 31-07-2026 76 dagen te laat Bekijk
  • Let op: Bestuur gewijzigdlaatste wijziging 07-04-2026 · 1 in functie 1 nieuw · 1 vertrokken Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 19% op eigen vermogensectormediaan € 14.402 · 6.110 bedrijven -€ 13.640 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2024
Omzet
€ 57.316
Winst
€ 5.976
Solvabiliteit
-21,1%
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
20
Sinds
2009
  1. 01-03-2024UBO-niet-conformiteit
  2. 31-12-2023Terug winstgevend
  3. 30-08-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van kuuroorden, sauna’s en stoombadenNACE 96230
Opgericht
20-04-2006
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.