Ga naar inhoud

RANDSTAD HR SOLUTIONS

Actief
NVopgericht 199927 jaar actiefBoechoutlaan 105 0001, 1853 Grimbergen, BelgiëKBO/BCE: BE 0465.925.246
Samenvatting

RANDSTAD HR SOLUTIONS is actief sinds 1999, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had RANDSTAD HR SOLUTIONS een eigen vermogen van € 16,5 mln en een nettoresultaat van -€ 2,2 mln. Het eigen vermogen daalt sinds 2018 met ongeveer 4,3% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 73% van de 892 ondernemingen in de sector architecten en ingenieurs (NACE 71, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,6% (laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 21-04-1999 Normale toestand
Zetel
Op dit adres zijn 41 actieve ondernemingen ingeschreven Daarvan zijn er 1 gestart in de 12 maanden ervoor. Bron: KBO, toestand op 4 november 2026.
Activiteit
Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts NACE 71121en 4 andere
Vestigingseenheden
2.150.619.959 5100 Namur, sinds 20-12-2005
2.219.571.717 1130 Brussel, sinds 25-04-2013en 7 andere
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 01-01-0001

Bestuur en eigendom

Bestuur
Aandeelhouders

Financiële situatie

71 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,6%
Jaarrekening 2025
Omzet
€ 17,1 mln
▼ 11,6%
Verlies
€ 2,2 mln
▼ 3,8%
Eigen vermogen
€ 16,5 mln
▼ 12,3%
Balanstotaal
€ 25,9 mln
▼ 2,9%
Opbouw van de scoreverhoogt risico2 zetelwijzigingen in 24 maandenVerlies € 2,2 mln, het tweede op rij (boekjaar 2025)verlaagt risicoLiquiditeit 4,37, liquide middelen € 24,3 mlnSector Architectenbureaus (NACE 71)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
71 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel sterker dan 51% van de middelgrote bedrijven in de sector architecten en ingenieurs (NACE 71)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 89-7
eigen vermogen 63,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 92-4
kortlopende schulden 22,9% · geldmiddelen 93,6%
Rentabiliteit 5=
rendement op activa -8,6%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,6% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 6 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (165 ondernemingen, NACE 71, middelgroot)
Verloop over 24 maanden 12-2024: < 0,1% 01-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 05-2025laagste waarde 07-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,4%▲ +0,4 procentpunt tegenover 12-2025 02-2026: 0,4%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,4%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,4%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,4%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,4%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,6%▲ +0,2 procentpunt tegenover 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,6%● gelijk tegenover 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,6%● gelijk tegenover 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,6%● gelijk tegenover 09-2026hoogste waarde 11-2026: 0,6%● gelijk tegenover 10-2026hoogste waarde
Krediet tot € 1.150.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 4,37 (5,83 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 22,9% en de geldmiddelen 93,6% van het balanstotaal. Van het actief is 36,3% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 71, middelgroot). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 78% van hen, de liquiditeit beter dan bij 99%, de rentabiliteit beter dan bij 7% en de groei beter dan bij 20%.

De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · 2 zetelwijzigingen in 24 maanden
Staatsblad
verhoogt risico · Verlies € 2,2 mln, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 4,37, liquide middelen € 24,3 mln
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Architectenbureaus (NACE 71)
KBO
verhoogt risico · Aanhoudend verlies
Twee opeenvolgende verliesjaren (2024 en 2025); ook het eigen vermogen is lager. Kan wijzen op structurele druk op de rendabiliteit.
NBB · jaarrekening 2025
Nettoresultaat per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar -€ 2,2 mln
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 01-06-2026, 60 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
60 dagen voor het einde van de termijn
2024
59 dagen voor het einde van de termijn
2023
42 dagen voor het einde van de termijn
2022
20 dagen voor het einde van de termijn
2021
34 dagen voor het einde van de termijn
2020
36 dagen voor het einde van de termijn
2019
45 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 42 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 71) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 8 dagen voor het einde van de termijn, en 34% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 20 juni neer (5 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
04-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Let op: Lager nettoresultaat dan 95% van de sector architecten en ingenieurssectormediaan € 35.976 · 894 ondernemingen -€ 2,2 mln Bekijk
  • 2 herstructureringen sinds 2024laatst: tak afgestaan aan RANDSTAD PROFESSIONALS 2 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • Let op: 2 jaar op rij verliesverlies in boekjaar 2025 -€ 2,2 mln Bekijk
  • Bestuur gewijzigdlaatste wijziging 01-01-2026 · 2 in functie 1 nieuw · 1 vertrokken Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Ontslag: Michael SMITH (bestuurder)Benoeming: Herman NIJNS (bestuurder)
  2. · Staatsblad-akte Zetelverplaatsing naar Strombeek-BeverKapitaalvermindering van € 10.666,67 · Nieuwe zetel: Boechoutlaan 105 0001, 1853 Strombeek-Bever (Grimbergen)
  3. · Staatsblad-akte 1 bestuurder benoemd, 1 ontslagnemende bestuurderOntslag: Deloitte Bedrijfsrevisoren BV (commissaris) · Vaste vertegenwoordigers: Dirk Cleymans en Mieke Van Leeuwe · Benoeming: PwC Bedrijfsrevisoren BV (commissaris)
Alle 61 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als RANDSTAD HR SOLUTIONS: activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts (NACE 71121). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 18 mln en € 39 mln, opgericht tussen 1996 en 2000.

OndernemingBalanstotaalOmzet
RANDSTAD HR SOLUTIONS Grimbergen€ 25,9 mln€ 17,1 mln
VEOLIA WATER TECHNOLOGIES BELGIUM Tienen€ 32,2 mln€ 19,9 mln
SANLUC INTERNATIONAL Gent€ 27,4 mln€ 15,9 mln
PROJECT ENGINEERING AND CONTRACTING Leuven€ 18,0 mln€ 14,6 mln
Exosens Imaging Belgium Leuven€ 39,1 mln€ 29,7 mln
n-Side Ottignies-Louvain-la-Neuve€ 24,3 mln€ 29,7 mln
STANTEC La Hulpe€ 21,6 mln€ 26,3 mln
Volledige vergelijking

Kerngegevens van RANDSTAD HR SOLUTIONS

Wat is het ondernemingsnummer van RANDSTAD HR SOLUTIONS?
Het ondernemingsnummer van RANDSTAD HR SOLUTIONS is 0465.925.246. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0465.925.246.
Waar is RANDSTAD HR SOLUTIONS gevestigd?
De zetel is gevestigd op Boechoutlaan 105 0001, 1853 Grimbergen.Ondernemingsgegevens
Wat doet RANDSTAD HR SOLUTIONS?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts (NACE 71121).
Wat is de rechtsvorm van RANDSTAD HR SOLUTIONS?
De rechtsvorm van RANDSTAD HR SOLUTIONS is Naamloze vennootschap (NV).
Wanneer werd RANDSTAD HR SOLUTIONS opgericht?
RANDSTAD HR SOLUTIONS werd opgericht op 21-04-1999.
Is RANDSTAD HR SOLUTIONS nog actief?
Ja, RANDSTAD HR SOLUTIONS staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van RANDSTAD HR SOLUTIONS?
De omzet van RANDSTAD HR SOLUTIONS was € 17,1 mln in boekjaar 2025, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Maakt RANDSTAD HR SOLUTIONS winst?
In boekjaar 2025 boekte RANDSTAD HR SOLUTIONS een verlies van € 2,2 mln.
Waar vind ik de jaarrekening van RANDSTAD HR SOLUTIONS?
RANDSTAD HR SOLUTIONS legde 27 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet RANDSTAD HR SOLUTIONS de volgende jaarrekening neerleggen?
RANDSTAD HR SOLUTIONS moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.