Ga naar inhoud

MAIMOUNI & CO

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefResearchdreef 12, 1070 Anderlecht, BelgiëOp dit adres zijn 79 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 1027.842.385
Samenvatting

De berekende faillissementskans van MAIMOUNI & CO over 12 maanden bedraagt 6,5% (verhoogd). De onderneming is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. Bij de Nationale Bank is geen jaarrekening neergelegd.

Overzicht

Activiteit
Logistieke diensten
NACE 52250NACE 53200
1 vestiging
Schaal
Nog geen jaarrekening neergelegd
Gezondheid
Faillissementskansbinnen 12 maanden
6,5%
Geen score: geen cijfers
Structuur
Signalenverhoogt risicoOpgericht in 20251 zetelwijziging in 24 maandenSector NACE 52verlaagt risicoGeen jaarrekening met cijfersToon onderbouwing

Faillissementskans

Faillissementskans, 12 maanden
6,5% Verhoogd
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 7 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 3,1% (394 ondernemingen, NACE 52, zonder jaarrekening)
Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vier signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verhoogt risico · Sector NACE 52
KBO
verlaagt risico · Geen jaarrekening met cijfers
NBB · neerleggingen
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Maatschappelijke zetel · Kapitaal & aandelen…Overdracht aandelen · Vennoot ·…
  2. OprichtingBenoeming: MAIMOUNI Yassine (niet-statutair bestuurder)…

Opvallend

  • Opgericht 13 maanden geledenopgericht 19-09-2025 13 maanden Bekijk
  • Nog geen jaarrekeningbij de Nationale Bank 0 neergelegd Bekijk
  • Eén bestuurder beslistenige bestuurder in functie 1 Bekijk

Per onderwerp

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Logistieke dienstenNACE 52250
Opgericht
19-09-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
31
Wie tekent
Elke bestuurder alleen
Boekjaar
Van 1 januari tot 31 december
Jaarvergadering
30 juni om 18:00; de eerste op 30-06-2027
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Kerngegevens van MAIMOUNI & CO

Wat is het ondernemingsnummer van MAIMOUNI & CO?
1027.842.385. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 1027.842.385.
Waar is MAIMOUNI & CO gevestigd?
De zetel is gevestigd op Researchdreef 12, 1070 Anderlecht.Ondernemingsgegevens
Wat doet MAIMOUNI & CO?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is logistieke diensten (NACE 52250).
Wat is de rechtsvorm van MAIMOUNI & CO?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd MAIMOUNI & CO opgericht?
Op 19-09-2025.
Is MAIMOUNI & CO nog actief?
Ja, MAIMOUNI & CO staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verwante ondernemingen van MAIMOUNI & CO

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.