Ga naar inhoud

IMMO VIVIER

Actief
BVopgericht 201610 jaar actiefRue du Vivier Traine 4A, 5340 Gesves, BelgiëKBO/BCE: BE 0663.708.741
Samenvatting

IMMO VIVIER is actief sinds 2016 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 118.190 en een nettoresultaat van -€ 5.531. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 3,6% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 95% van 13.426 sectorgenoten (NACE 46, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,5% (laag).

Overzicht

Activiteit
Groothandel in levend vee
NACE 46231
1 vestiging
Schaal
€ 122.342balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 118.190
Verlies
-€ 5.531
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
83 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,5%
Structuur
Jaarrekening 5 dagen vroeg1 van 4 akten gelezen
Waarom 83verhoogt risicoOmvang: balanstotaal € 122.342Verlies € 5.531, het tweede op rij (boekjaar 2025)Sector Groothandel (NACE 46)verlaagt risicoEigen vermogen € 118.190 (96,6% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
83 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 58% van de sectorgenoten (NACE 46, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 96,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 59+4
kortlopende schulden 3,4% · geldmiddelen 7,0%
Rentabiliteit 63+1
rendement op activa -4,5%
Faillissementskans, 12 maanden
0,5% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,4% (26.873 ondernemingen, NACE 46, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,5% 12-2024: 0,5%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025hoogste waarde 02-2026: 0,5%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 9.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 3,3 tegenover 2,42 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 3,4% en geldmiddelen: 7% van het balanstotaal), en 3,4% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 46, micro): beter dan 90% op solvabiliteit, 65% op liquiditeit, 46% op rentabiliteit en 32% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 122.342
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 118.190 (96,6% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 5.531, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Groothandel (NACE 46)
KBO
verhoogt risico · Aanhoudend verlies
Twee opeenvolgende verliesjaren (2024 en 2025); ook het eigen vermogen is lager. Kan wijzen op structurele druk op de rendabiliteit.
NBB · jaarrekening 2025
Nettoresultaat per boekjaar
19202122232425
2019 tot 2025 · laatste jaar -€ 5.531
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 moest tegen 31-01-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 26-01-2026, 5 dagen voor de termijn.
NBB · 9 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
5 dagen vroeg
2024
3 dagen vroeg
2023
5 dagen vroeg
2022
7 dagen vroeg
2021
4 dagen vroeg
2020
1 dag vroeg
2019
18 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 6 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 46) voor boekjaar 2024 is 3 dagen voor de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-06-2026 afsloot, moet uiterlijk op 31-01-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 26 januari neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-06-2026 einde boekjaar15-10-2026 vandaag31-01-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Doel · StatutenwijzigingDoelwijziging · Volmacht
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Risico: 7 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 5.531 Bekijk
  • Positief: Bij de beste 5% op solvabiliteitsectormediaan 41,1% · 13.426 bedrijven 96,6% Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 122.342
Verlies
-€ 5.531
Solvabiliteit
96,6%
Balanstotaal▼ 4,5%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
12
Sinds
2018
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-01-2027
  1. 26-01-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 24-01-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 30-06-2022Liquiditeit meer dan verviervoudigd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Groothandel in levend veeNACE 46231
Opgericht
03-10-2016
Boekjaar eindigt
30-06
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
3
Doel
“L'achat, la vente, l’élevage, l'engraissement, le négoce d'animaux vivants (bovins, ovins…” (akte in het Frans)
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.