Ga naar inhoud

HOMEX

Actief
BVopgericht 198342 jaar actiefFrans Standaertlei 83, 2180 Antwerpen, BelgiëKBO/BCE: BE 0425.146.149
Samenvatting

HOMEX is actief sinds 1983 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 15.000 en een nettoresultaat van -€ 4.583. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 20% per jaar en wordt bij ongewijzigd beleid indicatief negatief rond boekjaar 2028. De solvabiliteit is beter dan 87% van 11.578 sectorgenoten (NACE 71, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van interieurarchitecten
NACE 71112
1 vestiging
Schaal
€ 17.325balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 15.000
Verlies
-€ 4.583
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
94 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Jaarrekening op tijd0 van 3 akten gelezen
Waarom 94verhoogt risicoVerlies € 4.583 (boekjaar 2025)verlaagt risicoLiquiditeit 25,44, liquide middelen € 12.384Sector Architectenbureaus (NACE 71)Eigen vermogen € 15.000 (86,6% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
94 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 52% van de sectorgenoten (NACE 71, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 86,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 100=
kortlopende schulden 3,3% · geldmiddelen 71,5%
Rentabiliteit 0-100
rendement op activa -26,5%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (14.795 ondernemingen, NACE 71, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,1% 12-2024: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2024hoogste waarde 02-2025: 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025laagste waarde 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 1.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 25,44 tegenover 41,42 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 3,3% en geldmiddelen: 71,5% van het balanstotaal), en 13,4% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 71, micro): beter dan 87% op solvabiliteit, 97% op liquiditeit, 4% op rentabiliteit en 18% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 25,44, liquide middelen € 12.384
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 4.583 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Architectenbureaus (NACE 71)
KBO
verlaagt risico · Eigen vermogen € 15.000 (86,6% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 moest tegen 31-01-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 31-01-2026, 0 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
op de dag
2024
1 dag vroeg
2023
1 dag vroeg
2022
op de dag
2021
2 dagen vroeg
2020
22 dagen vroeg
2019
7 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 5 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 71) voor boekjaar 2024 is 8 dagen voor de termijn, en 34% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-06-2026 afsloot, moet uiterlijk op 31-01-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 30 januari neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-06-2026 einde boekjaar12-10-2026 vandaag31-01-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Terug winstgevendnetto € 5.820

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 14% op nettoresultaatsectormediaan € 16.875 · 11.579 bedrijven -€ 4.583 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • Actief sinds 1983opgericht 28-12-1983 42 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 17.325
Verlies
-€ 4.583
Solvabiliteit
86,6%
Balanstotaal▼ 14,2%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
41
Sinds
1986
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-01-2027
  1. 30-06-2024Liquiditeit meer dan maal 24
  2. 30-01-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 31-01-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van interieurarchitectenNACE 71112
Opgericht
28-12-1983
Boekjaar eindigt
30-06
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.