GM.NK TECHNOLOGIES
ActiefSamenvatting
De faillissementskans van GM.NK TECHNOLOGIES binnen 12 maanden is 9,5% (verhoogd). Volgens de jaarrekening over 2024 had GM.NK TECHNOLOGIES een eigen vermogen van € 180.547 en een nettoresultaat van € 62.057. Het eigen vermogen groeit sinds 2021 met ongeveer 42% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 61% van de 11.502 ondernemingen in de sector architecten en ingenieurs (NACE 71, boekjaar 2024). De onderneming is actief sinds 2020, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad.
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 01-07-2020 Normale toestand
- Zetel
- Op dit adres zijn 25 actieve ondernemingen ingeschreven Daarvan zijn er 2 gestart in de 12 maanden ervoor. Bron: KBO, toestand op 3 november 2026.
- Activiteit
- Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts NACE 71121
- Vestigingseenheid
- 2.311.666.980 1300 Wavre, sinds 01-07-2020
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 09-09-2026
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 9,5%
- Brutomarge
- € 53.344
- ▲ 89,3%
- Omzet
- ≈ € 110.000
- geschat
- Winst
- € 62.057
- ▲ 127%
- Eigen vermogen
- € 180.547
- ▲ 52,4%
- Balanstotaal
- € 274.213
- ▲ 54,0%
- Jaarrekening 2025 niet neergelegd, 95 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risico1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatst neergelegde jaarrekening 328 dagen na de termijn; 3 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatCijfers over boekjaar 2024 (neergelegd op 26-06-2026)Liquiditeit 2,92, liquide middelen € 23, gehalveerdverlaagt risicoSector Architectenbureaus (NACE 71)Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 9 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 71, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 64% van hen, de liquiditeit beter dan bij 16%, de rentabiliteit beter dan bij 70% en de groei beter dan bij 82%.
De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 451 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 71) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 8 dagen voor het einde van de termijn, en 34% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (1)
Opvallend
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte Zetelverplaatsing van Court-Saint-Etienne naar Wavre
- · Staatsblad-akte Einde & stopzetting · Diversen
- · Faillissement Gerechtelijke ontbinding, vereffenaar aangesteldOndernemingsrechtbank Waals-Brabant · vereffenaar: Glineur Pol · vonnis van 07-11-2024
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als GM.NK TECHNOLOGIES: activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts (NACE 71121). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 216.000 en € 326.000, opgericht tussen 2019 en 2021.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| GM.NK TECHNOLOGIES Wavre | € 274.213 | € 53.344 |
| All Engineering Projects Deinze | € 256.937 | € 48.080 |
| ELG Engineers Evere | € 307.090 | € 45.938 |
| BVN Engineering Brasschaat | € 269.271 | € 52.265 |
| Sea to Earth Geo Spa | € 216.454 | € 52.433 |
| EPC Jan Schepens Koksijde | € 326.172 | € 60.294 |
| MGX Project Le Roeulx | € 283.461 | € 42.522 |
Kerngegevens van GM.NK TECHNOLOGIES
- Wat is het ondernemingsnummer van GM.NK TECHNOLOGIES?
- Het ondernemingsnummer van GM.NK TECHNOLOGIES is 0749.614.416. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0749.614.416.
- Waar is GM.NK TECHNOLOGIES gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Avenue Eiffel 8, 1300 Wavre.Ondernemingsgegevens
- Wat doet GM.NK TECHNOLOGIES?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts (NACE 71121).
- Wat is de rechtsvorm van GM.NK TECHNOLOGIES?
- De rechtsvorm van GM.NK TECHNOLOGIES is Besloten Vennootschap (BV).
- Wanneer werd GM.NK TECHNOLOGIES opgericht?
- GM.NK TECHNOLOGIES werd opgericht op 01-07-2020.
- Is GM.NK TECHNOLOGIES nog actief?
- Ja, GM.NK TECHNOLOGIES staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Wat is de omzet van GM.NK TECHNOLOGIES?
- De omzet in boekjaar 2024 is ≈ € 110.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 53.344 en van 45 vergelijkbare ondernemingen (NACE 711). Het ligt waarschijnlijk tussen € 88.000 en € 160.000.Financieel
- Maakt GM.NK TECHNOLOGIES winst?
- In boekjaar 2024 boekte GM.NK TECHNOLOGIES een winst van € 62.057.
- Waar vind ik de jaarrekening van GM.NK TECHNOLOGIES?
- GM.NK TECHNOLOGIES legde 4 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2024.
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.