Ga naar inhoud

FULL REPAIR

Actief
BVopgericht 20215 jaar actiefLindestraat 42, 1640 Sint-Genesius-Rode, BelgiëOp dit adres zijn 190 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0769.357.280
Samenvatting

De berekende faillissementskans van FULL REPAIR over 12 maanden bedraagt 5,0% (verhoogd). De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 168.068 en een nettoresultaat van € 29.884. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 16% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 65% van 537 sectorgenoten (NACE 81, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2021 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
NACE 81220Algemeen schoonmaakwerk NACE 81210
1 vestiging
Schaal
€ 295.585balanstotaal 2025
Personeel
2 VTE
Eigen vermogen
€ 168.068
Winst
€ 29.884
Gezondheid
39 Zwak Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
5,0%
Structuur
Jaarrekening 31 dagen te laat neergelegd1 van 4 akten gelezen
Waarom 39verhoogt risicoLaatste jaarrekening 31 dagen te laat; 2 van de laatste 3 te laatLiquiditeit 2,14, liquide middelen € 229Opgericht in 20211 zetelwijziging in 24 maandenToon onderbouwing

Checked score

Score 2025
39 / 100
Zwak
Kans in deze klasse: 4,2% tot 15,0%
Financieel beter dan 54% van de sectorgenoten (NACE 81, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 82+29
eigen vermogen 56,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 29+18
kortlopende schulden 43,1% · geldmiddelen 0,1%
Rentabiliteit 81+19
rendement op activa 10,1%
Faillissementskans, 12 maanden
5,0% Verhoogd
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,9% (7.673 ondernemingen, NACE 81, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,6% 12-2024: 1,6%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,6%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,2%▼ -0,4 procentpunt t.o.v. 01-2025laagste waarde 03-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 02-2025laagste waarde 04-2025: 1,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 3,2%▲ +1,9 procentpunten t.o.v. 04-2025 06-2025: 3,4%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 3,6%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 4,5%▲ +0,9 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 4,7%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 7,2%▲ +2,5 procentpunten t.o.v. 09-2025 11-2025: 7,5%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 8,0%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 9,7%▲ +1,7 procentpunten t.o.v. 12-2025 02-2026: 11,2%▲ +1,5 procentpunten t.o.v. 01-2026 03-2026: 11,2%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 11,7%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 11,9%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 11,8%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 11,4%▼ -0,4 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 12,1%▲ +0,7 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 5,0%▼ -7,1 procentpunten t.o.v. 08-2026 10-2026: 5,0%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 6.000 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden: verhoogde geschatte faillissementskans vraagt aangepaste kredietvoorwaarden
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,14 tegenover 1,29 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 43,1% en geldmiddelen: 0,1% van het balanstotaal), en 43,1% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 81, micro): beter dan 67% op solvabiliteit, 20% op liquiditeit, 62% op rentabiliteit en 66% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Laatste jaarrekening 31 dagen te laat; 2 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Liquiditeit 2,14, liquide middelen € 229
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2021
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 31-08-2026, 31 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
31 dagen te laat
2024
165 dagen te laat
2023
30 dagen te laat
2022
45 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 45 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 81) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 31 augustus neer (3 van de laatste 4 neergelegde jaren binnen 76 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
15-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · volledig schema…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema…
  3. Terug winstgevendnetto € 29.884

Opvallend

  • Positief: Terug winstgevend in 2025na -€ 28.621 in 2024 € 29.884 Bekijk
  • Balanstotaal 20254 boekjaren neergelegd € 295.585 Bekijk
  • Actief sinds 2021opgericht 04-06-2021 5 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 295.585
Winst
€ 29.884
Solvabiliteit
56,9%
Balanstotaal▼ 40,4%
Nettoresultaat
20222025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
9
Sinds
2023
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2025Eigen vermogen boven € 150.000
  2. 04-04-2025Maatschappelijke zetel
  3. 31-12-2024Zwakste boekjaar
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Overige reiniging van gebouwen; industriële reinigingNACE 81220
Opgericht
04-06-2021
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.