Ga naar inhoud

Fontainebleau3

Actief
BVBAopgericht 201313 jaar actiefEdingseweg(Moe) 319, 9500 Geraardsbergen, BelgiëKBO/BCE: BE 0524.716.253
Samenvatting

Fontainebleau3 is actief sinds 2013, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had Fontainebleau3 een eigen vermogen van € 573.770 en een nettoresultaat van -€ 35.833. Het eigen vermogen schommelt te sterk van jaar tot jaar om er een trend uit af te leiden. De solvabiliteit is hoger dan bij 46% van de 17.145 ondernemingen in de sector onroerend goed (NACE 68, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 21-03-2013 Normale toestand
Activiteit
Handel in eigen onroerend goed NACE 68110
Vestigingseenheid
2.219.065.337 9500 Geraardsbergen, sinds 24-05-2013
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 22-01-2026

Bestuur en eigendom

Bestuur
  • Le Juste EmilieBestuurder · sinds 01-07-2015
  • Le Juste EliasBestuurder · sinds 01-10-2019
Aandeelhouders
  • X 3· score 90jaarrekening 2025 van X 3

Financiële situatie

86 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 59.590
▲ 68,6%
Omzet
≈ € 150.000
geschat
Verlies
€ 35.833
▲ 131%
Eigen vermogen
€ 573.770
▼ 5,9%
Balanstotaal
€ 2,4 mln
▼ 9,0%
Neergelegd op 31-07-2026, op tijd
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLiquiditeit 1,10, liquide middelen € 3.443Verlies € 35.833, het tweede op rij (boekjaar 2025)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 2,4 mlnCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 01-08-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
86 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 27% van de kleine bedrijven in de sector onroerend goed (NACE 68)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Zwak
Solvabiliteit 49+1
eigen vermogen 23,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 25+1
kortlopende schulden 50,0% · geldmiddelen 0,1%
Rentabiliteit 27+1
rendement op activa -1,5%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (6.993 ondernemingen, NACE 68, klein)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 1,3% 01-2025: 1,2%▼ -0,1 procentpunt tegenover 12-2024 02-2025: 1,2%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 1,4%▲ +0,2 procentpunt tegenover 02-2025 04-2025: 1,4%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 1,4%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 1,5%▲ +0,1 procentpunt tegenover 05-2025 07-2025: 1,6%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2025hoogste waarde 08-2025: 0,2%▼ -1,4 procentpunten tegenover 07-2025 09-2025: 0,2%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,2%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,2%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,2%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,2%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,2%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,3%▲ +0,1 procentpunt tegenover 02-2026 04-2026: 0,3%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,3%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,3%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,4%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2026 08-2026: 0,2%▼ -0,2 procentpunt tegenover 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,2%● gelijk tegenover 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,2%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: 0,2%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 45.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is krap, met een liquiditeitsratio van 1,1 (1,13 in 2024), onder de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 50% en de geldmiddelen 0,1% van het balanstotaal. Van het actief is 76,3% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 68, klein). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 43% van hen, de liquiditeit beter dan bij 19%, de rentabiliteit beter dan bij 19% en de groei beter dan bij 27%.

De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Liquiditeit 1,10, liquide middelen € 3.443
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 2,4 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 01-08-2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 35.833, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Aanhoudend verlies
Twee opeenvolgende verliesjaren (2024 en 2025); ook het eigen vermogen is lager. Kan wijzen op structurele druk op de rendabiliteit.
NBB · jaarrekening 2025
Nettoresultaat per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar -€ 35.833
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 31-07-2026, 0 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
op de dag
2024
op de dag
2023
30 dagen te laat
2022
op de dag
2021
31 dagen te laat
2020
31 dagen te laat
2019
31 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 18 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 68) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 31 juli neer (5 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 31 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
02-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Risico: 3 jaar op rij verliesverlies in boekjaar 2025 -€ 35.833 Bekijk
  • Let op: Lager nettoresultaat dan 89% van de sector onroerend goedsectormediaan € 6.034 · 17.135 ondernemingen -€ 35.833 Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Oprichting
Alle 15 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als Fontainebleau3: handel in eigen onroerend goed (NACE 68110). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 2 mln en € 2,7 mln, opgericht tussen 2011 en 2015.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
Fontainebleau3 Geraardsbergen€ 2,4 mln€ 0,06 mln
HOMEL Gent€ 2,3 mln€ 0,07 mln
STELIEKRO Roosdaal€ 2,7 mln€ 0,06 mln
KOUDOU Sint-Genesius-Rode€ 2,3 mln€ 0,05 mln
H&H Real Estate Elsene€ 2,0 mln€ 0,05 mln
JeLo vastgoed Sint-Niklaas€ 2,6 mln€ 0,04 mln
MNT-INVEST Lokeren€ 2,1 mln€ 0,09 mln
Volledige vergelijking

Kerngegevens van Fontainebleau3

Wat is het ondernemingsnummer van Fontainebleau3?
Het ondernemingsnummer van Fontainebleau3 is 0524.716.253. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0524.716.253.
Waar is Fontainebleau3 gevestigd?
De zetel is gevestigd op Edingseweg(Moe) 319, 9500 Geraardsbergen.Ondernemingsgegevens
Wat doet Fontainebleau3?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is handel in eigen onroerend goed (NACE 68110).
Wat is de rechtsvorm van Fontainebleau3?
De rechtsvorm van Fontainebleau3 is Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid (BVBA).
Wanneer werd Fontainebleau3 opgericht?
Fontainebleau3 werd opgericht op 21-03-2013.
Is Fontainebleau3 nog actief?
Ja, Fontainebleau3 staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van Fontainebleau3?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 150.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 59.590 en van 47 vergelijkbare ondernemingen (NACE 681). Het ligt waarschijnlijk tussen € 80.000 en € 320.000.Financieel
Maakt Fontainebleau3 winst?
In boekjaar 2025 boekte Fontainebleau3 een verlies van € 35.833.
Waar vind ik de jaarrekening van Fontainebleau3?
Fontainebleau3 legde 12 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet Fontainebleau3 de volgende jaarrekening neerleggen?
Fontainebleau3 moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.