FOLKERT GRAAFSMA
ActiefSamenvatting
FOLKERT GRAAFSMA is actief sinds 2003, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had FOLKERT GRAAFSMA een eigen vermogen van € 769.050 en een nettoresultaat van € 236.245. Het eigen vermogen groeit sinds 2019 met ongeveer 22% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 67% van de 15.784 ondernemingen in de sector rechtskundige en boekhoudkundige diensten (NACE 69, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 29-12-2003 Normale toestand
- Activiteit
- Activiteiten van advocaten NACE 69101
- Vestigingseenheid
- 2.193.535.531 3080 Tervuren, sinds 22-12-2003
- Einde boekjaar
- 30 september
- Peppol
- Bereikbaar sinds 19-12-2025
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- < 0,1%
- Brutomarge
- € 393.174
- ▲ 8,8%
- Omzet
- ≈ € 670.000
- geschat
- Winst
- € 236.245
- ▲ 5,8%
- Eigen vermogen
- € 769.050
- ▲ 44,3%
- Balanstotaal
- € 1,1 mln
- ▲ 13,0%
Opbouw van de scoreverlaagt risicoSector Juridische & boekhoudkundige diensten (NACE 69)Liquiditeit 5,42, liquide middelen € 479.060Omvang: balanstotaal € 1,1 mlnCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 19-12-2025)Toon onderbouwing
Checked score
Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 69, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 69% van hen, de liquiditeit beter dan bij 93%, de rentabiliteit beter dan bij 59% en de groei beter dan bij 78%.
De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 40 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 69) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 9 dagen voor het einde van de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
- Positief: Hoger nettoresultaat dan 95% van de sector rechtskundige en boekhoudkundige dienstensectormediaan € 37.433 · 15.786 ondernemingen € 236.245 Bekijk
- Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
- Positief: 7 jaar op rij winstwinst in boekjaar 2025: € 236.245 7 jaar Bekijk
- Positief: Eigen vermogen steeg in 2025van € 532.804 naar € 769.050 ▲ 44,3% Bekijk
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte Benoeming: GRAAFSMA Folkert (niet-statutair bestuurder)
- · Staatsblad-akte Oprichting
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als FOLKERT GRAAFSMA: activiteiten van advocaten (NACE 69101). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 953.000 en € 1,3 mln, opgericht tussen 2002 en 2005.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| FOLKERT GRAAFSMA Tervuren | € 1,1 mln | € 0,4 mln |
| Jan Van Camp Advocaat Lennik | € 1,1 mln | € 0,4 mln |
| Schraeyen Jochen Aarschot | € 1,2 mln | € 0,4 mln |
| MARY-LAW OFFICE Meise | € 1,0 mln | € 0,4 mln |
| maxius Leuven | € 1,0 mln | € 0,4 mln |
| JOSEPH DUMORTIER Huldenberg | € 1,3 mln | € 0,4 mln |
| THIERRY VIERIN AVOCAT Elsene | € 1,1 mln | € 0,4 mln |
Kerngegevens van FOLKERT GRAAFSMA
- Wat is het ondernemingsnummer van FOLKERT GRAAFSMA?
- Het ondernemingsnummer van FOLKERT GRAAFSMA is 0862.423.535. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0862.423.535.
- Waar is FOLKERT GRAAFSMA gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Maesdellelaan 3, 3080 Tervuren.Ondernemingsgegevens
- Wat doet FOLKERT GRAAFSMA?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van advocaten (NACE 69101).
- Wat is de rechtsvorm van FOLKERT GRAAFSMA?
- De rechtsvorm van FOLKERT GRAAFSMA is Besloten Vennootschap (BV).
- Wanneer werd FOLKERT GRAAFSMA opgericht?
- FOLKERT GRAAFSMA werd opgericht op 29-12-2003.
- Is FOLKERT GRAAFSMA nog actief?
- Ja, FOLKERT GRAAFSMA staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Wat is de omzet van FOLKERT GRAAFSMA?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 670.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 393.174 en van 35 vergelijkbare ondernemingen (NACE 69). Het ligt waarschijnlijk tussen € 560.000 en € 760.000.Financieel
- Maakt FOLKERT GRAAFSMA winst?
- In boekjaar 2025 boekte FOLKERT GRAAFSMA een winst van € 236.245.
- Waar vind ik de jaarrekening van FOLKERT GRAAFSMA?
- FOLKERT GRAAFSMA legde 21 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet FOLKERT GRAAFSMA de volgende jaarrekening neerleggen?
- FOLKERT GRAAFSMA moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 30-04-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.