BRUSSELS CONSULTING MANAGEMENT
ActiefSamenvatting
BRUSSELS CONSULTING MANAGEMENT is actief sinds 2004, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had BRUSSELS CONSULTING MANAGEMENT een eigen vermogen van € 2,3 mln en een nettoresultaat van -€ 82.407. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 17% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 63% van de 11.259 ondernemingen in de sector onroerend goed (NACE 68, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,7% (laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 26-04-2004 Normale toestand
- Activiteit
- Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten NACE 68121en 7 andere
- Vestigingseenheid
- 2.137.139.137 1652 Beersel, sinds 26-04-2004
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 16-07-2025
Bestuur en eigendom
- DEREYMAEKER Valérie Délia Denyse MarieBestuurder · sinds 26-04-2004
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,7%
- Brutomarge
- € 104.762
- ▼ 52,2%
- Omzet
- ≈ € 220.000
- geschat
- Verlies
- € 82.407
- Eigen vermogen
- € 2,3 mln
- ▲ 590%
- Balanstotaal
- € 4,8 mln
- ▲ 118%
- Personeel
- ≈ 0,1 VTE
- geschat
- Jaarrekening 2025 neergelegd, 61 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLiquiditeit 0,97, liquide middelen € 578, gehalveerdLaatst neergelegde jaarrekening 61 dagen na de termijn; 1 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatverlaagt risicoOpgericht in 2004Omvang: balanstotaal € 4,8 mlnToon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 7 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 68, klein). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 65% van hen, de liquiditeit beter dan bij 34%, de rentabiliteit beter dan bij 19% en de groei beter dan bij 99%.
De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 43 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 68) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen voor het einde van de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte Zetelverplaatsing van Forest naar BruxellesFunctiewijziging: DEREYMAEKER Valérie Délia Denyse Marie, van zaakvoerder naar bestuurder
- · Staatsblad-akte Oprichting
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als BRUSSELS CONSULTING MANAGEMENT: ontwikkeling van residentiële bouwprojecten (NACE 68121). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 3,9 mln en € 5,2 mln, opgericht tussen 2002 en 2006.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| BRUSSELS CONSULTING MANAGEMENT Ukkel | € 4,8 mln | € 0,1 mln |
| VERDOWAL Kortrijk | € 4,7 mln | € 0,1 mln |
| GRONDIG Roeselare | € 5,0 mln | € 0,1 mln |
| ERH Binche | € 5,2 mln | € 0,09 mln |
| SEALINE INVEST Oostende | € 4,6 mln | € 0,09 mln |
| WALLS Izegem | € 4,6 mln | € 0,2 mln |
| BAELEN INVEST Wervik | € 3,9 mln | € 0,1 mln |
Kerngegevens van BRUSSELS CONSULTING MANAGEMENT
- Wat is het ondernemingsnummer van BRUSSELS CONSULTING MANAGEMENT?
- Het ondernemingsnummer van BRUSSELS CONSULTING MANAGEMENT is 0864.934.647. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0864.934.647.
- Waar is BRUSSELS CONSULTING MANAGEMENT gevestigd?
- De zetel is gevestigd op François Vervloetstraat 3, 1180 Ukkel.Ondernemingsgegevens
- Wat doet BRUSSELS CONSULTING MANAGEMENT?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is ontwikkeling van residentiële bouwprojecten (NACE 68121).
- Wat is de rechtsvorm van BRUSSELS CONSULTING MANAGEMENT?
- De rechtsvorm van BRUSSELS CONSULTING MANAGEMENT is Besloten Vennootschap (BV).
- Wanneer werd BRUSSELS CONSULTING MANAGEMENT opgericht?
- BRUSSELS CONSULTING MANAGEMENT werd opgericht op 26-04-2004.
- Is BRUSSELS CONSULTING MANAGEMENT nog actief?
- Ja, BRUSSELS CONSULTING MANAGEMENT staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Wat is de omzet van BRUSSELS CONSULTING MANAGEMENT?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 220.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 104.762 en van 33 vergelijkbare ondernemingen (NACE 681). Het ligt waarschijnlijk tussen € 140.000 en € 510.000.Financieel
- Maakt BRUSSELS CONSULTING MANAGEMENT winst?
- In boekjaar 2025 boekte BRUSSELS CONSULTING MANAGEMENT een verlies van € 82.407.
- Waar vind ik de jaarrekening van BRUSSELS CONSULTING MANAGEMENT?
- BRUSSELS CONSULTING MANAGEMENT legde 21 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet BRUSSELS CONSULTING MANAGEMENT de volgende jaarrekening neerleggen?
- BRUSSELS CONSULTING MANAGEMENT moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.