Ga naar inhoud

ATS Antwerp

Actief
NVopgericht 193590 jaar actiefBijkhoevelaan 10, 2110 Wijnegem, BelgiëKBO/BCE: BE 0404.625.602
Samenvatting

ATS Antwerp is actief sinds 1935 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 4,2 mln en een nettoresultaat van € 1,8 mln. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 7,1% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 67% van 6.056 sectorgenoten (NACE 46, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Groothandel in elektrisch materiaal, inclusief installatiemateriaal
NACE 46643Groothandel NACE 46431
2de oudste bedrijf in Wijnegem2 vestigingen
Schaal
€ 19,8 mlnomzet 2025
Personeel
57,1 VTE
Eigen vermogen
€ 4,2 mln
Winst
€ 1,8 mln
Gezondheid
97 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Moeder
Advices for Technical Systems · 99,8%
  • Antheunis Management and Projects b.v.Gedelegeerd bestuurder · vaste vertegenwoordiger Stijn Antheunis
Commissaris: BMS & C°Jaarrekening 45 dagen vroeg4 van 18 akten gelezen
Waarom 97verlaagt risicoOpgericht in 1935Omvang: omzet € 19,8 mln, 57,1 VTE, balanstotaal € 6,8 mlnWinst € 1,8 mln (boekjaar 2025)Eigen vermogen € 4,2 mln (61,0% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
97 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 78% van de sectorgenoten (NACE 46, middelgroot)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 86+23
eigen vermogen 61,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 46-1
kortlopende schulden 33,0% · geldmiddelen 8,1%
Rentabiliteit 92+19
rendement op activa 26,1%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (745 ondernemingen, NACE 46, middelgroot)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,1% 12-2024: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025hoogste waarde 07-2025: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026laagste waarde 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 400.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,13 tegenover 1,3 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 33% en geldmiddelen: 8,1% van het balanstotaal), en 39% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 46, middelgroot): beter dan 75% op solvabiliteit, 64% op liquiditeit, 97% op rentabiliteit en 77% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 15-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risiconeutraal
verlaagt risico · Opgericht in 1935
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Omvang: omzet € 19,8 mln, 57,1 VTE, balanstotaal € 6,8 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Winst € 1,8 mln (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 4,2 mln (61,0% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 16-06-2026, 45 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
45 dagen vroeg
2024
37 dagen vroeg
2023
35 dagen vroeg
2022
40 dagen vroeg
2021
58 dagen vroeg
2020
54 dagen vroeg
2019
50 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 46 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 46) voor boekjaar 2024 is 3 dagen voor de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 21 juni neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
16-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Herbenoeming: BMS&C° (commissaris)Staatsblad-akte
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · volledig schema
  3. Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 1,8 mln ▲91,6%

Opvallend

  • Positief: Resultaat steeg in 2025van € 931.601 naar € 1,8 mln ▲ 91,6% Bekijk
  • Let op: Bestuur gewijzigdlaatste wijziging 30-06-2026 · 1 in functie 2 nieuw · 2 vertrokken Bekijk
  • Positief: 2de oudste bedrijf in Wijnegemin de Checked-ranglijsten nr. 2 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • Positief: 8 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 1,8 mln 8 jaar Bekijk
  • In handen van Advices for Technical Systemsuiteindelijk: EDF BELGIUM 99,8% Bekijk
  • Actief sinds 1935opgericht 12-12-1935 90 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 19,8 mln
Winst
€ 1,8 mln
Solvabiliteit
61,0%
Omzet▲ 7,0%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Bestuur & eigendom

Bestuur
1 lid
Moeder
Advices for Technical Systems · 99,8%
Commissaris
BMS & C°
  • Antheunis Management and Projects b.v.Gedelegeerd bestuurder
Naar Bestuur & eigendom

Tijdlijn

Gebeurtenissen
54
Sinds
1978
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 30-12-2025Ontslagen: Steven Wauman (bestuurder) en Van Ballaer…
  2. 24-06-2025Jaarrekening neergelegd
  3. 24-01-2025Ontslag: Kenneth De Smet (bestuurder)
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
2
Rechtsvorm
NV
Activiteit
Groothandel in elektrisch materiaal, inclusief installatiemateriaalNACE 46643
Opgericht
12-12-1935
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.