Ga naar inhoud

ANTENNA DISTRIBUTION CENTRE

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefDelori-Maeslaan 17C, 9940 Evergem, BelgiëKBO/BCE: BE 1026.852.094
Samenvatting

ANTENNA DISTRIBUTION CENTRE is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2026 toont een negatief eigen vermogen (-€ 6.061) en een nettoresultaat van -€ 8.061. De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,0% (laag).

Overzicht

Activiteit
Vervaardiging van andere elektrische apparatuur
NACE 27900
1 vestiging
Schaal
€ 6.030balanstotaal 2026
Eigen vermogen
-€ 6.061
Verlies
-€ 8.061
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2026
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,0%
Structuur
  • AttendoBestuurder · vaste vertegenwoordiger VERREPT Steven
Jaarrekening 12 dagen vroeg
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 6.061Verlies € 8.061 (boekjaar 2026)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 6.030Liquiditeit 0,50, liquide middelen € 4.414Toon onderbouwing

Checked score

Score 2026
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 20% van de sectorgenoten (NACE 27, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 0
eigen vermogen -100,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 50
kortlopende schulden 200,5% · geldmiddelen 73,2%
Rentabiliteit 0
rendement op activa -133,7%
Faillissementskans, 12 maanden
1,0% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (437 ondernemingen, NACE 27, micro)
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,5, onder 1; kortlopende schulden: 200,5% en geldmiddelen: 73,2% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 27, micro): beter dan 5% op solvabiliteit, 47% op liquiditeit en 7% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 23-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 6.030
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,50, liquide middelen € 4.414
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 6.061
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 8.061 (boekjaar 2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2026 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2026
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2025, een jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 1 jaar 0 10 jaar
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-03-2026 moest tegen 31-10-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 19-10-2026, 12 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2026
12 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2026 · microschema
  2. OprichtingBenoeming: Attendo (niet-statutair bestuurder) ·…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2026: schulden groter dan bezittingen -€ 6.061 Bekijk
  • Opgericht 13 maanden geledenopgericht 26-08-2025 13 maanden Bekijk
  • Eén bestuurder beslistenige bestuurder in functie 1 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2026
Balanstotaal
€ 6.030
Verlies
-€ 8.061
Solvabiliteit
-100,5%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Vervaardiging van andere elektrische apparatuurNACE 27900
Opgericht
26-08-2025
Boekjaar eindigt
31-03
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
18
Wie tekent
Elke bestuurder alleen
Doel
Het uitoefenen van de activiteiten van internationaal distributeur, invoerder, uitvoerder…
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.